Co nejlevnejsi pocitac, internet,film office pro rodice

Dobrý den .Obracim se na vás s prosbou :) Jestli byste mi nepomohly slozit co nejlevnejsi pocitac na kterem by bezel internet,filmy a office plynule.Je to pocitac pro rodice co vic nepotrebuji a chcou co nejmene investovat.Sam se vubec v levných komponentech nevyznam co ma smyls a co ne jde vazne jen o internet tam si zobrazit fotku video na youtube obcas zapnout office. Jen aby byl co nejlevnejsi.Tedy pokud se da vubec neco levneho a noveho koupit a nebo se spis podivat po aukru.Predem dekuji

Odpovědi na otázku

kup na inzerát nějakou starou šunku za 500,- s P-4 a 3 GB RAM, to ti bude bohatě stačit

Zas takova sunka to byt nemusi :D Uvazoval jsem neco do 4000.

v tom případ bych šel do tohohlehttps://www.czc.cz/acer-revo-build-m1-601-ce...

Office musí být ty Microsoft, nebo stačí LibreOffice? Pokud by stačilo to druhé, tak by se dalo poskládat levně něco s dvoujádrovým Celeronem nebo Pentiem a 4GB RAM za cca 4-6000 a dát na to linux. Bude to rychlejší, bezpečnější a levnější než s Windows.

A monitor, klávesnici a myš nebudou za trest mít?! Navíc se ptáte pouze žen opačného pohlaví.

Konečně na to někdo kápnul, tohle není dotaz pro chlapy ale vyloženě jenom pro ženské

To by se mělo nahlásit jako porušení antidiskriminačního zákona. Proč by ten dotaz nemohli zodpovědět stejně dobře muži?

Bednu i hdd mam neni lepsi neco takoveho jak ta krabicka ? :D https://www.czc.cz/dvpo1qbj2aiaca4ulhodmrkgp...

Neblázni a začni trochu rozumným zdrojem: https://www.czc.cz/seasonic-ss-350et-350w/10... Taky by to chtělo slušnou základní desku: https://www.czc.cz/gigabyte-ga-b150m-d3v-int... a když jim časem pořídíš do M.2 slotu SSD disk, bude to raketa. Procesor s chladičem: https://www.czc.cz/intel-pentium-g4400/18016... A paměť: https://www.czc.cz/kingston-4gb-ddr4-2133/17...

Ak chce lacný PC, zrejme na SSD a B150 nebude mať. H110 na G4400 by mohlo stačiť, veď to má 4 SATA, čo bude stačiť aj keď bude mať na SSD.

pořád jsi se nevyjádřil ohledně OS - kdybys mermomocí chtěl windows, tak 2GB RAM je vážně málo. V případě linuxu máš mnohem méně náročný systém a nepotřebuješ antivir, takže je to rychlejší.

Urcite windows 7 asi.a co neco takoveho ? https://www.czc.cz/42r5150of0g52bsdq7j020esk... Zdroj za 1000 mi prijde zbytecny do takoveho pc

Jenže ten zdroj je základ a když vyhoří, tak ti může zničit i velkou část PC. Evolveo nevěřím stejně, jako nevěřím zdrojům Eurocase.

Jo, to by šlo. Ovšem ten zdroj je zase tragedie. Máš ty rodiče vůbec rád?

Mam :D To opravdu neni pouzitelny zdroj od jine znacky jako je seasonic a be quit ? Co nestoji 1000 a vic ktery neshori :)

Nedávno sa doporučovalo ako minmin Eurocase ECO+

Jo, ale EC ECO+85 (ne ECO+80). ovšem to je cenově totéž co ten Seasonic. Je třeba si uvědomit že u těch nejlevnějších zdrojů je každá stokoruna ceny hrozný rozdíl v kvalitě součástek a účinnosti zdroje. A ty mizerné zdroje jednak sežerou za pár roků v elektřině o tolik víc, že se nevyplatí cenově. Tím, že mají vysoké ztrátové teplo jsou i hlučnější a díky mizerným součástkám se jeho parametry (nijak zvláštní na začátku) ještě výrazně zhorší.

Tak Fortron bývaly dobré zdroje, ale nevím, jak nyní. Ale o moc bys neušetřil:https://www.czc.cz/fortron-hexa-400w_2/15605...

To vážne nemáš ani 7-8k Kč? A Eurocase ECO+80, 350W stojí len o pár stoviek viac. Fakt nechápem s akým objemom peňazí idú ľudia kupovať PC.

Davam to jako darek. Posli my ty jako darek 4000. Kdyz si tak bohaty a dam jim za 8 :)

Taký RuDolph 4000 dá len na RAM . Zlý darček, alebo žiadny? Rozhodnutie je na Tebe. Ja by som šetril ďalej.

https://www.czc.cz/99689,152560,134640,16769... Levněji to nepůjde. Pokud už už by jsi měl harddisk (ssdčko fakt nepotřebují) nebo bednu,tisícovka by se dala ušetřit.

Kedy SKC ukazuje celkovú cenu?

Nešlo by tie Kčs spočítať, aby sme vedeli kde je hranica? Je rozdiel medzi 3000 a 9000 Kč. Pod G4400 by som nešiel, 4 GB RAM už len ledva minimum, zdroj taký, ktorý nebudeš musieť meniť aj keď do PC dáš GTX 750, alebo 1050, H110 by nemusel byť problém.

proč by proboha do takového PC dával dedikovanou grafiku? Ten navržený 360W Seasonic mi přišel OK.

Case i hdd mam takze potrebuji jen procesor s integrovanou grafikou a chladicem pameti,desku a zdroj cena by nemela moc prevysovat 4000 nejlepe pod 4 :)

Grafiku nikdy pridavat nebudu. Takze na silnejsi zdroj myslet nemusim

4? Tak toto je na aukro. Aj keď len CPU, MB, RAM a zdroj, ale ak nechceš ozaj smiešných 2 GB a tú najnajlacnejšiu H81 dosku, tak radšej bazos/aukro s tým, že by si mohol mať niečo lepšie ako G1840 a aspoň 4 GB RAM, možno s legálnym Win

Spis de o to ze je to pouzite bez zaruky a nemuzu vedet kdy se co vysere. Nepotrebuji vykon na hry ale jen na youtube net filmy office grafiku nikdy nepridam a windows mam take. Chcem jim to dat jako darek. S tim ze bednu mam i hdd s obrazovkou takze potrebuji tyhle 4 veci nejlepe do 4000 :)

4? Vezmi můj návrh a ušetři 15 stovek za disk a 10 stovek za bednu. Kolem těch 4 budeš.

mám u našich starý PENTIUM 4, zvládá net, psaní, jede hodně na youtube, má novou klávesnici, novou myš, licenční W XP, licenční office 2003, USB wifi router, který jede, a monitor také. Střeva nevímjestli by jsi měl zájem písni na STOUPA.29@seznam.cz

Ide o P4 3,8 GHz, alebo to má aj nejakú HD 3xxx? V každom prípade P4 nikdy ani keby bola elektrina zdarma. Za 4000 Kč môže mať C2D a 4 GB RAM

hlavně bych chtěl vidět to "jede hodně na youtube" - tak leda 240p, protože P4 už je fakt skoro do muzea. Měl jsem tu pochybnou čest s něčím, co mělo P4, 1GB RAM a nějaký IDE 20 GB disk nebo tak něco, takže vím, o čem mluvím...

koukám na něm na dokumenty na youtube a jede bez sekání

jestli je to tohle:http://ark.intel.com/products/27447/Intel-Pent... tak to musí jet na plné koule aby to vůbec stíhalo. Kolik tam máš RAM? Je to opravdu jednojádrový Pentium 4? Není to nějaké to dvoujádrové Pentium pár let staré?

Musíš mať P4 s HT a grafiku s HW podporou, inak ani 240p nemôže ísť bez seknutia

já nepsal cenu, střeva nevím, je u našich již 3 roky, takže bohužel nevím

 | ChromeOS Chrome 53.0.2785.36

Raspbery Pi 3 a WinX alebo raspbian, office online a je pokoj

Pokud máte tak omezený rozpočet, tak dávám návrh:https://www.it-bazar.cz/komponenty/zakladni-desky... jde tam najít i 4jádro CPU. Na to co to potřebujete to v pohodě stačí.