Co najlepsi monitor do 300 eur

Zdravim, viete mi poradit co najlepsi monitor v cenovej kategorii do 300 eur? ( ak bude odovodnenie tak by sim dal aj viac) , chcel by som to z alzy kupovat a minimum je 27 " dakujem

Odpovědi na otázku

A ma to slouzit na DTP, Office nebo PUBG? Jake to ma mit rozliseni? ;o)Ma to trochu vliv na vyber..

aby se dal vybrat nejlepsi monitor, tak se musi vedet v cem ma byt nejlepsi

prepactemonitor bude na pracu s office a front end developing, na filmy a na RPG hry, nejake to FPS (ale nic take ako CS GO)rozlisenie bude potrebne asi 1440p uz na taku uhlopriecku ze ?odhovaraju ma od full hd a 27"od monitora budem sediet tak na 60 cmlen mi neporadte pls AOC Q3279VWFD8 lebo to je hrozne nieco dakujem

Znám dva spokojené uživatele HP EliteDisplay E273q, tím nic nezkazíš:https://www.alza.cz/27-hp-elitedisplay-e273q-...

Jakou grafikou ho budete krmit?

par mesiacov s igpu skylake CPUa v lete sa bude kupovat RTX 2060/2070 (viac za GPU ako 500 eur nehodlam dat)

Dik. Ale ono za tenhle peniz z toho asi nic s Gsyncem stejne nevykouzlime.

gsync ani nepotrebujem, vsetko co chcem je stabilnych 60FPS na high / ultra detailoch bez prepadov FPS (lepsie by som sa tesil 75 HZ )

Na 1440p spíš tu 2070.

uvidime situaciu aka bude :) RTX 2060 vyzera slubne ( nieco ako gtx 1070ti)

No právě, výkon mezi 1070 a 1070Ti není pro 1440p žádná sláva.

zalezi od toho co hras :)podla videi na youtube je gtx 1070ti v pohode na 1440p

Ja na 27 by som už nič iné ako 4K nechcel. Kúpil som najskôr fullHD a hneď som ho poslal naspäť. A objednal 4K Samsung U28E590D.

mne to pride vela na 27" vsetko miniaturne...narocne na GPU

Tiež som si myslel, ze fullhd bude stačiť ale nedalo sa nato pozerať. Náročnosť ma netrápi. Nehrám hry. Čisto kancelárska robota.

Full HD má asi 2 miliony pixelů1440p má asi 3,7 milionu pixelů4K má 8 milionů pixelůPokud na tom chce hrát tak je 4K nerozumné protože dnešní grafiky ho prostě neutáhnou, já bych ho takyrád ale spokojil jsem se s 1440p právě kuli tomu.

aky si kupil?

Já chtěl 144hz ale ne TN panel, pak není zas tak ne výběr: https://www.alza.cz/27-msi-optix-mag27cq-d529...

zabudol som ze monitor bude pripojeny nejaku dobu k notebooku , desktop sa bude kupovat v lete

Aha.Tak krome jiz vyse uvedeneho HP treba https://www.czc.cz/iiyama-prolite-xub2792qsu... ..

A ty si neumíš dát ve srovnávači podmínky?A nebo řazení dle ceny?Otázky něco chci za nějaké peníze, ale vůbec nevím co chci, snad vůbec nepatří do poradny!Tady je omezený kvantum lidí, kteří ti poradí dle osobních preferencí. Někdo ti poradí šmejd, někdo špičkový model. Většinou to bude na teoretické bázi. Musíš do toho dát trochu sám od sebe.Tvá otázka je typu, že chceš auto a má to mít čtyři kola a motor. a teď se tu diskutující zblázněte a vydovádějte.Takto si myslím, že jsou to skryté reklamy na eshopy. Obdoba porovnání konfigurací počítačů s odkazem na eshop prodejce.

doma ta nenaucili pozdravit?skopirujem ti to znova mudrlant"prepactemonitor bude na pracu s office a front end developing, na filmy a na RPG hry, nejake to FPS (ale nic take ako CS GO)rozlisenie bude potrebne asi 1440p uz na taku uhlopriecku ze ?odhovaraju ma od full hd a 27"od monitora budem sediet tak na 60 cmlen mi neporadte pls AOC Q3279VWFD8 lebo to je hrozne niecodakujem"

Kdyz si na Heurece naklikas do konfigurace co od toho ocekavas (lesk/mat, vesa, pivot, hdmi/DP 1.4/2, prohnuta/rovna obrazovka, repro, typ panelu, rozliseni, cena atd...) tak zjistis, ze ti ve vysledku moc kandidatu nezbyde. Pak si staci projit recenze.

Ono jde v podstate hlavne o ten pruzkum recenzi. Slusnych monitoru za tuhle cenu se 1440p zas az tolik neni a papirove parametry maji dost podobne. Takze jedine recenze rekne, jak presne jsou na tom a ktery z nich vzit.

preto sa pytam tu... zaujimali by ma osobne skusenosti. Podla recenzie som kupil uz jeden ale bol hrozny

No u toho AOC je to dost prekvapive. Neslo jen o tradicni problem se spravnym nastavenim HDR fikovin?

ten monitor nema HDR. mal hrozny IPS glow, mrtve pixely pri niekolkych kusoch, velmi sa zahrieval po minute zapnutia palil na spodku

Jasne muzes mit smulu na vadnou serii (kterou treba se slevou nabere e-shop). Obecne ale pokud dam hledat review na konkretni typ, tak z tftcenral, prad.de a dalsich x stran obvykle dostanu parametry a z ebay a podobnych pak zakaznicke recenze. Samozrejme muzes dostat dobry tip i tady.

to som nevedel, ale brat bral po mesiaci ten isty a mal tiez vela ks s 3/4 vadnymi pixelmi co je nepouzitelne