» Poradna » Notebooky

Co muzu delat notebok se vypne pri85% nabiti

vypina pri 85%nabiti

Odpovědi na otázku

Jako první bych zkontroloval nastavení schématu napájení, jestli Vám nějaký vtipálek nenastavil akci vypnout při 85% Další variantou je vadná baterie která ač se tváří že je plně nabitá, nedisponuje potřebnou kapacitou a rychle se vybíjí. Jak je stará? Co je to za ntb?

Muzes delat zakupit novu bateriu, ale nemusi to byt na 100% bateriou. Popis je tak na urovni 10 rocneho chlapca. Takze mozes cakat aj take odpovede.