» Poradna » Počítačové sítě

Co může způsobovat odpojení od internetu po každém uspání nebo vypnutí PC?

Zdravím :)Netuší někdo, co může způsobovat odpojení PC od internetu (klasicky přes LAN), po každém uspání nebo vypnutí PC?měnil jsem teď grafiku a po každém uspání se PC odpojí od netu a připojí se až po vytažení a zasunutí kabelu (úplně pokaždé a vždy to naskočí hned po vytažení a zasunutí LAN).Zkoušel jsem i restart síťového nastavení a PC a nic.Díky moc za odpovědi//Upraven titulek (mail).//

Odpovědi na otázku

Nainstaluj pro tu tajnou síťovou kartu do toho tajného operačního sytému nejnovější ovladače. Najdeš je na webu výrobce síťové karty.

A nemáš odpojování nastavené v možnostech napájení?

Možná zlobí DHCP