» Poradna » Ostatní

Co mohlo vše vyhořet ?

Jak otestovat zákl. desku MSI 875P Neo-FIS2R ? Nějaký prográmek na test ? Děkuji Horák ps: jedná se mi zda je vše na desce v pořádku! kvůli zdroji mi vyhořel pevný disk a potom asi za tyden i DVD vypalovačka, tak chci zjistit zda mi neshořelo i něco na desce ? jinak v programu Everest Home se mi vše ukazuje v normalu ? tak snad OK Díky

Odpovědi na otázku

everest je v celku spolahlivý program,skôr by som poradil spraviť prehliadku zákl.dosky,či niekde nieje vydutý kondenzátor alebo stopa po spálenine,či sa niektoré aplikácie nezačali podivuhodne chovať-zamrzanie,nečakaný reštart ap.

skusil by som nejaky "zahorovaci" program resp. modul napr. v sisoft sandre a nexal to bezat dlhsiu dobu, ak to nebude mrznut a vsetko pobezi tak by to malo byt ok...