Co mi poradíte?

Zdar odborníci, chci si pořídit na obranu krumpáč. Je ve verzi: kompaktní, malý, polní krumpáč. Teď je za zvíhodněnou cenu 549 peněz. Je to US ARMY, ale nevím jaký na něj musí být zbroják. Mám Káčko, to by mohlo stačit, ne? Kdybyste se na něj chtěli mrknout, tak uvádím pro jistotu i odkaz: http://www.smrtihlav.cz/index.php Tak díky za radu

Odpovědi na otázku

Já bych vzal toho kompakta, pač se snadno schová pod kabát a nemusíš se bát večer chodit podchodama. Tak asi takhle, ale nejsem moc velkej machr přes krumpáče.

...na místo půlky si vezmi celej prášek,pokud již bereš vem dva...prostě už chytáš rezistenci na léčiva,kterých bereš zřejmě požehnaně

Lepší je dalekonosná lopata.

...ve stylu GTA San Andreas

Kupte slovník spisovné češtiny a ještě ušetříte. "Zvíhodněná", no fuj!

Jasně ber a taktni mu násadu na teleskopickou 93cm. To budou kamarádi valit oči, až se budete zakopávat.

Hele vyber si něco tady z toho http://www.smrtihlav.cz/index.php 55f25fno a pak sem dej když tak svůj obrázek, Ale neopruzuj na IT serveru a skoč do fóra.