» Poradna » Programy

Co mi občas zpomaluje přehrávání filmu na notebooku ?

hallo, který guru mi poradí - přehrávám si na kmplayeru 20gigový rip na ultrabooku (mám jen SSD disk) a vždy po nějakém čase se mi to na pár vteřin neúměrně zpomalí až na trhané pohyby a pak se to vrátí do normálu ...kterej fu.....g .proces mi to dělá ? vypnul jsem štíty antiviru až do restartu ale to nepomáhá - něco tam zase občas chroupe ale virus to nebude .......jediný co mám spuštěný je pracující download manager, ale stahování z netu full speedem snad na promítání filmu vliv nemá ne, vždyť mám core i3 ?

Odpovědi na otázku

Je nějaký problém se podívat co ti zatěžuje PC v exploreru (procesů) při tě zásecích, stačí se podívat co zatížilo CPU / IO (disky).