» Poradna » Mobily

Co mám dělat? - když nahraju na yt video se svým hlasem tak naknec tam hls. Neni

Já když nahraju na YouTube video se svým hlasem - tak nakonec tam ten můj hlas není - poraďte

Odpovědi na otázku

Jsou dvě možnosti, buď ten hlas není už v tom finálním sestříhaném videu, které nahráváš na YT (jaký formát souboru a kodek používáš?) A nebo zvuk máš kódovaný nějakým exotickým kodekem, který YT nezná. Víc nelze poradit, když nenapsals žádné informace. Mimochodem, nějaký jiný zvuk ve vedru slyšet je nebo je video úplně zticha?

...jiný zvuk ve videu slyšet je...?

Vše je slyšet Aš na hlas...

V tom případě to děláš celé blbě a na YT to nahráváš už bez tvého hlasu. YouTube neumí z videa a jeho zvuku vymazat jen tvůj hlas.

Napadá mě jestli náhodou nemáš hlas v oddělené zvukové stopě. Nebo například zda nemáš zvuk ve formátu 5.1 a hlas jen v tom jednom kanálu a když to YT převede na stereo tak nechá jen ty první dva kanály a ty další (včetně tvého hlasu) smaže. Ale to stále jen hádáme. Jak jsem psal. Dej někam ukázku toho co nahráváš. Na to se podíváme a do pár minut budeme vědět co děláš špatně.

"...Ten kdo mi da odběr, tim zachrání jedno dítě v Africe :) / ne delam si srandu, zachráníš 10 deti / a ted važně! Výtej na mem kanale..." Chce se mi zvracet! Tak, filcko, raději se uč!

ještě je tu jedna možnost, pokud nahraješ zvuk který obsahuje nějaké chráněné autorské dílo, hudbu, může se stát že google chráněné dílo rozpozná a v takovém případě deaktivuje celou audio stopu. To bys ale pravděpodobně poznal protože v takovém případě pod videem zobrazuje hlášení z jakého důvodu byla audio stopa odebrána a stejné hlášení by ti přišlo i emailem.

Jinak se ale drž audio kodeků, které youtube zaručeně ovládá (tj. mp3, opus, vorbis, aac nebo i bezestrátový flac, který si ale youtube pochopitelně převede na ztrátový formát)

A jseš si jistý, že tam ten tvůj hlas je nahraný? Jestli třeba nemám nefunkční mikrofon?

Dej někam ukázku toho co nahráváš na YT, nahraj to např na uložto, a pak odkaz na YT kde ti chybí ten hlas. Bez toho můžeme jen hádat co tam asi děláš.

Youtube:https://www.youtube.com/watchUloz to:promin ja neumím nahravat pres uloz to :(

uložto byl příklad, když ho neumíš používat nevadí, klidně použij to co umíš používat. Těch služeb je hodně, jen namátkou si vybavím: Mega, FileFactory, WebShare, Letecká pošta, Dropbox, Google Drive, OneDrive, a milióny dalších podobných služeb, případně to klidně nahraj na svůj web, pokud ho máš. Pro analýzu totiž potřebujeme hlavně ten soubor co jsi nahrával na YT. Z toho výsledného YT videa zjistíme leda tak kulový, to slouží spíš jen na porovnání s tím zdrojem, aby jsme věděli že tam ostatní zvuky a hudba zůstali a nebo že jsou taky pryč. Bez něj můžeme leda tak pokrčit rameny a říct "Něco máš špatně" a pokusit se chybu vyvěštit z kávové sedliny.