Co mají muži nejraději?

Častá otázka. Nevím jak teda vostatní,
ale mě ženská dokonale uspokojí když mi skočí pro pívo, naloží bůček, zatopí v krbu, pozve krásnou kamarádku a pak vystřelí z baráku...

Odpovědi na otázku

Uz chapu, proc je to v kategorii Hardware

musis bejt teda hodne ubohej...

Klid!

teraz v takom horku chceš zatápať v krbe ?? na ty si akože už fakt neni kompletný alebo čo ?

Ty máš na baráku dělo?

On je hrozne tolerantni, ze necha holkam celej barak pro sebe.

co to je naložit bůček,to jako že jde na solárko?

alebo liposukciu

Cože? Ty nevíš, co je to naložit bůček? bože...

a co třeba ta podstatná věc?myslím tím nějaké citové uspokojení????Porozumění a soucit nebo tak něco???nebudu dělat ze sebe svatouška, též jsem nejradši když po mě skočí a pak si to půlku noci rozdáváme, ale ty věci předtím jsou podle mého podsatnější.

A taky jsou jiny podstatny veci.

Mě třeba po ránu potěší takové to hovno optimální konzistence - prostě, když to jde pjěkně od prdele, má správnou soudržnost, nerozpadá se na bobky a nelepí se moc na mísu. A když má tak 20 - 25 čísel, tak je to potom takový povznášející pocit, že to fšechno správně funguje...

ale aby ses takhle dobre posral tak ti musi nekdo pekne hodne dobre uvarit ne??????predpokladam ze vetsina nas chlapu to necha na zene...i kdyz, proc si nenavarit sam ze?

No někdy je lepší si navařit sám anebo zajít do nějaké qualitní restaračky, obzvláště v těch případech, kdy ženská propadne zdravé výživě a makrobiotické stravě - a mít zelený ježatý hovno z pohankové kaše a jáhel, no to tedy pjekně děkuju...

Jo, jeste jsi mel napsat, ze to hovno musis mit spravnou hnedo cernou barvu.

No jistě, přece ho nebudeš mít bílé jak nějakej prašivej čokl...

No já nevím jak vy pro mě je po ránu největší úspěch že jsem živej

... mi hovor, vrátil som sa z festivalu, a som rád, že žijem. Budúci víkend vyrážam na ďalší, a do vtedy sa musím nejako pozbierať

Nějaká klíšťata???

Ale trt kliešte, ale otlaky
BTW čo je najlepšie na otlaky? Jediné, čo som doma vyhrabal, je nejaký tea tree oilový krém a ešte Imazol Plus, zajtra bežím do lekárne niečo kúpiť. Ešte že mám zajtra dovolenku, ale v utorok služobku...

Puchejře moc neřeším, někdo to radí propichnout, jenže ta takutina co je uvnitř svým způsobem chrání tu obnaženou růžovou vrstvu vespod, takže IMHO je lepší do toho nevrtat, dokud se ta citlivá kůže nezpevní. Pokud puchejř praskne, tak je to už jedno...nejlepší by byl nějaký krém, který podpoří hojení kůže (třeba s heřmánkem, pokud na něj člověk není alergický), teď jsou k dostání speciální náplasti na puchejře s hydrokolidní vrstvou, která podpoří hojení puchýře, ale nezkoušel jsem, anžto puchýř bývá stejně na tak blbým místě, že tam náplast většinou nedrží...
Stejně píšu pozdě, anžto včera jsem už vytuhnul...

Správně se říká,že byla stolice homogenní,konzistentní a tvarovaná...!
I já mám rád takové hovno,svět je hned tak nějak lepší,veselejší,správně pohnojený...

SHIT HAPPENS

in various world religions
----------------------------

Taoism: Shit happens.
If you can shit, it isn't shit.
Shit happens, so flow with it.

Hare Krishna: Shit Happens, Rama Rama Ding Ding.
She-it happens, She-it happens, happens, happens,
she-it, she-it... (Repeat until you become one with she-it)
Please this flower and buy our shit.

Confucianism: Confucious say, "Shit happens".
Confucious says, "If shit has to happen, let it happen
PROPERLY."

Buddhism: If shit happens, it isn't really shit.
If shit happens, it isn't really happening TO anyone.
Shit will happen again to you next time.
Only he who totally gives up the desire for shit will
have salvation.

Zen: What is the sound of shit happening?

7th Day Adventism:
Shit happens on Saturdays.

Hinduism: I've seen this shit happening before.
This shit is not a religion, it is the way of life.
This shit happening IS you.

Protestantism: If shit happens, it happens to someone else.
If shit happens, praise the lord for it!

Calvinism: Shit happens because you don't work hard enough.

Episcopalianism:
If shit happens, hold a procession.

Lutheranism: Shit happens, but as long as you're sorry, it's OK.

Anglicanism: It's true, shit does happen -- but only to Lutherans.

Catholicism: If shit happens, you deserved it.
You were born shit, you are shit, and you will die shit.

Charismatic Catholicism:
Shit is happening because you deserve it, but we love you
anyway.

Judaism: Ukázat celý příspěvek

Uff, co to bylo, slovní průjem?

oh shit!

Jako malý český člověk mám nejraději když mi paní doručí osobně na jachtu - jak jinak než vrtulníkem
2 litříky Prazdroje, basu Šampáňa, asi tak 1 - 1 kg kaviáru pokud možno z lososa (kaviár z jesetera mě zalézá do zubů). Nemá cenu se moc rozmazlovat!

Bathroom cabinet HandlesElevate the style and functionality of your bathroom cabinets with our exquisite selection of bathroom cabinet handles. Designed to seamlessly blend aesthetics with practicality, these handles are the perfect finishing touch for your bathroom storage solutions.More Details: https://www.frelanhardware.co.uk/Products/bathroom-cabinet...