» Poradna » Ostatní

Co jsou soubory MTA

Po stažení souboru z internetu se mi ve složce k tomuto souboru přiřadí soubor MTA.Jak tomu zabránit.Jak tyto soubory, nejlépe hromadně odstranit.Děkuji

Odpovědi na otázku

já stahuju a obejde se to bez nich. nejlíp je odstraníš tak, že dáš uspořádat podle typu a vybereš celou skupinu soubory .mta a zmáčkneš delete. potom si zase přepneš do třídění podle názvu nebo ci si měl předtim. jinak používáš jakej prohlížeč?

Dík uspořádal jsem je podle tvého návodu a smazal.Chyba ale bude asi v používání Samsung Allshare,jak mně upozornil jiný rádce.Ale jinak díky zase jsem se něco naučíl....

Používáte Samsung AllShare?

ano používám samsung allshare