» Poradna » Programy

Co je to???

Nevite co znamena (viz nize) hlasi mi to kdyz hraju hry se vypne a napise mi to:If this was a singleplayer game, your progress may have been saved prior to the crash. Please check the load menu for an emergency savegame.OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2085 MHz with 511MB RAMVideo: NVIDIA GeForce FX 5200 (4403)Machine: AQUASPORT62A2AUser: DdaGameVersion: 390General protection fault!History: UObject::GetFullName <- UObject::IsValid <- UObject::GetFullName <- UpdateSounds <- UALAudioSubsystem::Update <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Odpovědi na otázku

Chyba v programu, nejaky nesoulad s ovladacem, ...

je to ho*no! kdyz neumis napsat logicky a poradne nazv dotazu