» Poradna » Mobily

Co je to za zvuk v hlášení v autobusu

Zdravím.kdyz se zahlásí "Změna tarifního pásma" tak je tam takovej zvuk, který jsem slyšel někde ve Windows. Není to to klasické DING které se hlásí, že příští zastávka je na znamení. Ale je to nějaký zvuk Windows ale zrychlený. Pořád mi to leží v hlavě, a neůžu to najít. Díky

Odpovědi na otázku

Zaoberať sa nejakým zvukom v autobuse pri zmene tarifného pásma... mať tvoje problémy, tak svet je gombička.....Ak ti to v hlave leží - postav sa na ňu - možno ti to z nej aj vypadne.....

Prosím, není zač. Když už jsi našel cestu do Poradny, nechceš se třeba na něco zeptat?

Nejde ti to z hlavy ? To přejde. Pust si pořad v TV Sama doma a uslyšíš jiný, napřed budeš chodit koukat za dveře zda tam není zatoulané zvíře. Říkají tomu součást znělky.Hlavně se v mhd i na zastávkách drž madla, abys pak neslyšel jiné zvuky.

Mozna, ze by nebylo spatne alespon vedet, ve kterem meste to hlaseni je...

napiště mi prosím email, zašlu ten zvuk