Co je to za grafiku?

Poradíte někdo?Na starším PC je osazena grafická karta, která fungovala i v rozlišení 16bitů barev. Po nové přeinstalaci Win 98 však tato "chodí" pouze v 16 barvách. Na grafické kartě jsou pouze tyto údaje:SPITFIRE OTI 64 111, VENUS SOLITAIRE 64 111.Poradíte mi někdo, o jakého výrobce grafické karty se jedná, popř. jaký nainstalovat ovladač?Ještě doplnění - karta je zavěšena na PCI slotu.

Odpovědi na otázku

Ovladač:http://members.driverguide.com/driver/detail.php je "driver2" nebo "drivers2", heslo "all", aspoň mám ten pocit.Btw, co zkusit strýčka Googla?;)