Co je to telefoní budka?

Jednou mi dosel limit u ET Tandem a byla mi dana rada, abych volal z telefoni budky. I tak se ptam, co je to za sluzbu operatora, kolik stoji a jestli ji muzu pouzivat na svem mobilnim telefonu, na nokii 7650.Prosim poradte, ve vodach mobilnich technologii se pohybuju nejaky ten patek, ale o tehle sluzbe slysim poprve.Zdraví Don

Odpovědi na otázku

To je v ramci zdravi a dostatecneho pohybu. Je vseobecne znamo, ze uzivatele mobilu maji nedostatek pohybu, protoze uz nepotrebuji ani dojit k telefonu.Proto ET (myslici na zdravi zakazniku) doporucuje sebehnout do nejblizsi telefonni budky, kde muzes nerusene zavolat ze sveho mobilu.

Varianta 1. Vem pořádně, ale opravdu pořádně velký kladivo vší silou se řachni do řepy, a až Ti bude hučet v budce tak můžeš použít službu "telefoní budka" od jakéhokoliv operátora.Varianta 2. Vyhledej ornitologa lohni mu budku, vlož do ní nokii 7650 a pak používej službu "telefoní budka" jak je libo.

Pokud vim, tak je to film. Kvalitu nehodnotim.

To je taková ta žlutá krabice u chodníků s nápisem Telefon ty ňoumo A pokud jsi nic takového v životě neviděl, je to asi těmi třinácti dioptriemi ve tvých brýlích, ale i tak bych se divil Apropo, na založení flame by to chtělo spíš název "Co je to Linuxová telefonní budka, je lepší než Windows phonebox ?" To má větší efekt

No nevim co na tech sračkách chceš srovnávat, jo BeOs phone to je to pravý.

Vypadá to, že ses chytil.

Jo takhle. Vy myslete onu boudu s napisem cesky telekom (ci cesti telekomunisti)? aha.... hm.. budu se na ni jednou muset z blizka podivat

Stejná jako kadibudka akorát tam je místo hajzlu telefén.