» Poradna » Programy

Co je to software distribution service 3.0

Každých cca 5 dní dochází ve WIN XP k pravidelné instalaci (aktualizaci) software distribution service 3.0.

Poradí mi někdo k čemu to je?

Odpovědi na otázku

to je novinka microsoftu distribuce aktualizaci windows neco podobneho semi instalovalo do visty x64

Tomu nerozumím. Ta má být nový způsob aktualizací WIN XP?

Včera mi prišla taká ponuka, nainštaloval som ho a následne mi zmizlo zobrazenie Internetovej adresy nad stránkami MSIE! - hoci v zobrazení (View - používam anglickojazyčný soft) v zobrazení "toolbar" (panel nástrojov) bolo nastavené zobraziť panel s adresami aj "lock the toolbars" - uzamknúť panely nástrojov!

Preto som obnovil stav Windows XP pred inštaláciou a adresy sa opäť zobrazujú.