» Poradna » Web a internet

Co je to FTP server, jak ho lze využít pro propojení kamer z privátní sítě?

Ahoj, dozvěděl jsem se od profíků, že nějakým způsobem propojují stream z kamery v privátní síti přes FTP server a následně jsou schopni se napojit na stream např. přes VLC. Rozumí někdo tomu jak lze tento postup provést?Zda je nutné např. si FTP server platit a kde ho zřídím? Děkuji mockrát za radu

Odpovědi na otázku

https://www.rfc-editor.org/rfc/rfc959Když jsi byl "Josef", tak ti to také moc nešlo...

Tak toto asi nedám. Ale děkuji :D

Blabol

A proč se nezeptáš těch profíků, od kterých ses to dozvěděl?

Server poskytující službu File Transfer Protocol.

Jo asi to jde. FTP server je jednoduše uložiště dat. Pokud tam kamera posílá obraz, tak si ho zase někde jinde můžeš z toho serveru stahovat.Co se týče konkrétního nastavení, tak doporučuji ať se zeptáš těch profíků, oni to mají nastavené a rozchozené, tak ti k tomu mohou dát nejvíce informací. Od toho jaký kamery použít, co v nich nastavit a jak přesně nastavit klienta pro přehrávání, apod.