» Poradna » Počítačové sítě

Čo je so sťahovaním z RapidShare?

Teda chcem niečo stiahnúť z Rapidshare a ono mi to nehodí čakačku ale hneď mi to umožní sťahovať súbor - ten má ale váčšinou 3 kB. Tento pár kB špaček sa nedá otvoriť a nedá sa s ním nič. Vyskúšal som kopu odkazov na rapidshare a vždy mi to stiahne súbor o veľkosti pár kB. Čo je s tým?

Odpovědi na otázku

Ten 3kB soubor, bude html soubor, kterej muzes normalne otevrit v prohlizeci a doctes se v nem co je za problem.

znamena to,ze je to z rapidu vymazane,alebo nemas v stahovaci zadane prihlasovacie meno a heslo.

Neznamená, ten odkaz je běžně ERROR a dalším, mírně podrobnějším cancem. Nevím, jak jinde, ale u mně se to projevuje přesně takto.

Ja ale sťahujem ako free uživatel. A keď je to zmazané tak potom asi vyhoreli všetky servery lebo nemôžem stiahnúť nič - vyskúšal som 50 rôznych linkov a to hlavne nových čo by mali 100% fungovať a vždy mám z toho len 3 alebo 1,5 kB súbor.

Já také. Dnes např. Partition Manager 10 ve velikosti cca 250 MB. A dva "Errory" z důvodů (nejspíš) odstranění žádaného.

Ale cez starý Internet Explorer mi to ide normálne sťahovať. Teraz neviem či mne hackli Operu alebo čo sa stalo.

A uz si si prescet co je napsano v tom souboru, kterej stahnes?

Mno jo. Prečítal. Vyzerá to na holý kód HTML verzie titulnej strany RapidShare. Sú tam tie texty - free download atď, umiestnenie a veľkosť obrázkov atď.
Asi prejdem na Internet Explorer 6. Nesmejte sa.

Dej si na premium účtu direct downloads, loulo.

Ale ja tahám FREE! FREE kristepane.

Socko, to nemáš na premium?

Ja nemám ani na chleba. Chodím s káričkou a zberám železný odpad. Žena zarába v noci. Nechce povedať ako. Vždy ale donesie veľa peňazí.

Tak když přinese love, tak pohoda.

stahuju přes JDownloader (free i premium, ale většinou mi brzo dojde "down-limit ) a všechno se bez problémů stahuje jak má, velikosti souborů jsou v pořádku...