» Poradna » Počítačové sítě

Co je s obchody vltava.cz ? ? ?

Nevíte někdo co se děje s internetovými obchody vtava.cz? Vždyť tam teď vůbec nemají oddělení knih, filmů atd. Je z toho pouze zbylé torzo. A už je to delší dobu... T rachují nebo co? Díky...

Odpovědi na otázku

Tiez by ma to zaujimalo, lebo prevadfzkuju na Slovensku DUNAJ.SK. Ale zrejme budu koncit - www.dunaj.sk

A jejich aktuality jsi necetl, nebo jim neporozumel?
Aktuality z www.vltava.cz z 12.9.2008
Internetové obchody vltava.cz procházejí v těchto dnech rozsáhlou proměnou. Velká část zboží je připravena k expedici a dokážeme Vám je doručit ve velmi krátké době.

No nevím, ale to je pouze marketingový blábol... Jesště jsem neviděl internetový obchod, který kvůli rekonstrukci zavřel. . Teda viděl, ale ten už pak neotevřel. Kdyby bylo vše OK, tak přece můžou vyvýjet nový vzhled a zatím provozovat ten starý ne... Tohle mi fakt přijde nějaký divný...

V tomto state si vetsina firem nevazi svych zakazniku a presto se k nim zakaznici vraceji, tak proc s nima neorat, kdyz si to nechaji libit.