» Poradna » Programy

Co je "lepsi", banner versus ikonka

Zdravim,

meli jsme ted s kolegy diskusi na tema, co je z hlediska propagace naseho serveru lepsi - mit na jinem serveru (na stejnem miste) jako reklamu na nas server banner (468*60) nebo ikonku?

Jde mi jednak o to, zda udavana "bannerova slepota" nejak znevyhodni vyrazne vetsi banner oproti ikonce a potom, zda odkaz formou banneru ci ikonky ma nejaky vliv na pagerank naseho serveru.

Predem diky napr. za odkazy na nejake informace na dane tema.

Odpovědi na otázku

Normální textový odkaz. Ikonek, banerů a reklamy je plný web, jsou i programy, které tu chamraď vypínají, textový odkaz se nevypne.

admuncher mi vypne i textovou...aspon tu na zive

Normální odkaz ti nevypne.

adblock ve firefoxu vyfiltruje i textovou reklamu :)))

Reklamu vyfiltruje mnoho programů, ale proč by to filtrovalo normální textový odkaz? To by jsi potom měl všechny stránky bez odkazů. Že to je reklama asi podle něčeho pozná ne? A to něco tam nedávat, prostě úplně obyčejný normální odkaz a můžeš mít třeba SuperKiller.

Tak to nesouhlasím. AdBlock opravdu pozná odkud/kam odkaz je namířen a pokud spadá do předem určených reklamních serverů tak ho vymaže. Odzkoušeno

Nejdříve čti, potom piš
...Že to je reklama asi podle něčeho pozná ne? A to něco tam nedávat, ...

Ale no tak, reklama nemusi byt az taka zla...BTW treba vyjadrit sa k teme a nepisat blbosti.Ja by som navrhol ikonku, lebo bannery nikto neznasa a ani ja ale ikonka moze byt, hlavne aby nebola robena vo falshi, flashove reklamy nikto neznasa tiez...Caute