» Poradna » Programy

Co je EVOLVE?

Dobrý den, zajímaly by mne podorbnosti o firmě Evolve, kde sídlí, co vyrabí, web adresa apod. Pod touto značkou se na našem trhu objevují celkem zajímavé produkty, sám vlastním novou navigaci Multitraxx. Rád bych věděl, kde hledat podporu a podobně (stránky evolve.cz mlčí, stánky výhradního distributora ABACUS rovněž).

Odpovědi na otázku

Človeče fakt nikde nič... nemá barikáda
Že by iba názov výrobku a vnútri súčiastky koho?

Kedysi podobne predávali značku Funai - bol to iba názov a zvnútra mal komplet súčiastky Toshiba.
Napríklad v ich televízoroch bol len jediný šváb s puncom funai - a ten najčastejšie zdochol... (viem lebo som preberal reklamácie a bol v kontakte s opravármi)
Asi to treba rozobrat a mrknúť čo je to zač, koho súčiastky používajú.

Kámo Čína jasné, jina by to nebylo tajné prezentace firmy je čest a tady chybi...

Sídlí v české republice z ostravy vyrábí elektroniku od mobilu po počítače