Co je co a na co? (úlohy na pozadí)

Zdravim, může mi někdo říci na co jsou následující úlohy běžící na pozadí Win ME, které můžu bez obav v msconfig.exe zakázat:Taskbar Display Controls - RunDLLdeskcp16.dll,QUICKERS_RUNDLLENTRYinternat.exeScanRegistry - C:\WINDOWS\scanregw.exe /autorunTaskMonitor - C:\WINDOWS\taskmon.exePCHealt - C:\WINDOWS\PChealt\Support\PCHSchd.exe -sSystemTray - SysTray.ExeLoadPowerProfile - Rundll32.exe powrprof.dll,LoadCurrentPwrSchemeV38Shell - V38SHELL.EXEDcfssvc - C:\WINDOWS\System32\Drivers\dcfssvc.exeICONFIG.EXE anvshell - anvshell.exe*StateMgr - C:\WINDOWS\System\Restore\StateMgr.exeStillmageMonitor - C:\WINDOWS\System\stimon.exeJe tam toho ještě víc, ale to je jasné na co je, ale mám pocit, že se mi toho spouští nějak moc. Chtěl bych to pročistit. Díky

Odpovědi na otázku

Hi, par veci vim na co je. Ale zbytek nevim.Internat.exe - zobrazuje jazykovy panel (prepinani klavesnice)Scanregistry.exe - asi provadi kontrolu registru po startu winStillImageMonitor.exe - nejaky monitor ke scanneru, urcite mas HP scanner.TaskMonitor a Systray taky bezne bezi na pozadi, asi bych rekl ze to je, tao co se ti objevi kdyz das Alt+Ctrl+Del (seznam bezicich procesu), systray bude asi traybar.Zbytek nevim nebo se jen mlhave domivam k cemu muze byt. Zkus napsat do googlu jmeno exe fajlu a ono uz se ti najde k cemu to je.JnZ