» Poradna » Programy

Co doporučit ametérovi pro použití drahého fotoblesku Canon?

Mám pokročilé zkušenosti s přístrojem Canon 350D. Přislíbil jsem nafotit svatbu a pro focení v místnosti budu mít půjčený blesk Canon Speedlike 580EX II, který jsem nikdy neměl v ruce a před svatbou nebudu mít skoro možnost ho ani vyzkoušet. Nešel jsem na internetu složitý návod

www.canons3.ic.cz ...

ale pro jistotu se chci zeptat jestli existuje nějaké nastavení kterým zaručeně nic nepokazím pro focení odraženým bleskem od stropu nebo i přímým (myslím zda je lepší TTL, E-TTL, E-TTL II a pod. Na foťáku budu mít nastavený buď režim P, nebo Av). Předem díky.

Odpovědi na otázku

Zase flame Franto?Jen do toho!Tady stejně nikoho nezajímáš,ty tvoje entelygentňý problémy!Když to neumíš tak se do toho neser?Najmi si profika.Zkus třeba odraz od plechového kýble,to je taky dobrý.On takový odraz blesku od kýble je jak hrom do čepice,vole.

Díky za snahu ale dotaz byl směřovanej spíš na někoho kdo tyhle věci zná.

Tema : Co delat v praci proti nude?
www.zive.sk ...
Odpoved :
František [195.47.102.xxx] | 11. 3. 2008 17:11 Otravovat na zive.cz . Já to tak dělám a mohu to doporučit

Uděláš líp když se zeptáš tady : forum.digineff.cz ...

Návod k blesku jsem si zhruba pročetl ale díky za odkaz. Věděl jsem že jsou i jiná fóra k jiným oborům (auta, lyže, deprese ...) ale jejich návštěvnost bývá většinou nízká takže už jsem je ani nehledal. Tohle jsem neznal, díky