» Poradna » Ostatní

Co děláte na internetu, když se nudíte?

Ahoj, zajímalo by mě co děláte když se nudíte u PC ale máte volný internet. Nějaká flash gameska? Zajímavý stránky? Onlineovka?

Odpovědi na otázku

Vypnu PC a jdu ven na výlet

čtu si blogy. co to je "ven"?

To by mě taky zajímalo, je to něco jako když jde člověk do práce ? Budu si musetpořídit notebook, abych přežil cestu do práce a z práce

presne tak, ked sa nudis u PC, vypadni VON!!! ja sa idem prave opalovat :)

Čtu si www.zive.cz, nebo www.korunka.cz, kde mají veškeré zboží nejlevnější.

Na netu se nenudím..........