» Poradna » Ostatní

Co dělat se 2 psp?

Nevím jestli to patří sem, ale chci se zeptat co dělat se dvěmi psp (PlayStationPortable) prodávat se mi nechtějí, tak jestli někdo nezná například nějaký návod nebo způsob jak je využít

Odpovědi na otázku

Dej si pauzu, dej si KitKat.

Třeba podložit stůl? To je fakt dotaz jak noha...

Já bych na nich zkusil těžit bitcoin.

Myslíte že to něco vytěží?

No jejej. Pokud začnete hned, tak až budete mít pohřeb, tak vám pozůstalí za natěžené bitcoiny koupí hezký věnec.

můžeš mi je darovat :)

Můžeš si vyrobit například originální Nunčaky. Stačí do nich navrtat díru a propojit je nějakým řetízkem.

Nemá ještě někdo nějaký nápad?