» Poradna » Programy

Co dělat s virem

Zdravím. Stáhnul jsem si crack do PES2009 a vše jede v pohodě, ale až na to, že když vypnu hru PES2009, tak vždy mi naskočí, že byl nalezen vír. Mám antivirus NOD32. Můžete mi říct co mám dělat? Crack se mi odinstalovát nechce, ale taky nechci mít poté zničený NBK. Napište sem názory na co nejjednoduší řešení. Dík za každou pomoc.

Odpovědi na otázku

Do budoucna - zásadně necrackovat a nepatchovat. Pokud musíš používat warez, tak pouze ten, který lze rozchodit vložením serial number. V okamžiku, kdy si do kompu pustíš nějaký crack.exe, jsi synem smrti, to snad víš.

No tak si najdi crack,ktory virus neobsahuje...jednoduchsie riesenie snad neexistuje.

Stiahnuty crack najprv prejdi na virustotal.com a potom instaluj.

Zkus si podezrely soubor projet nejakym online scanerem, treba na virusscan.jotti.org ...
Uvidis jak dopada v ostatnich AV, crack muze podobnou hlasku vyvolat ackoli neni infikovan, staci ze pouziva potencionalne nebezpecne postupy.

"...Crack se mi odinstalovát nechce, ale taky nechci mít poté zničený NBK..."

Chtěl sem taky reagovat ale nějak v záchvatu smíchu to nešlo

Mozna jen spatna detekce. Cracky casto pouzivaji nekale techniky prekonavani ochran. A nejaky antivir to klidne muze povazovat za vir.

Cracky si stahuj len odtialto:

www.spacetarget.com ...

To je istota. Ale odomňa to nemáš keby sa niekto pýtal.