» Poradna » Mobily

Co dělat když se mi furt na mobilu točí kolečko na černý obrazovce?

Co mám dělat když se mi točí kolečko na černý obrazovce a nejde s tím dělat? Docela často se mi to stává třeba momentálně to trvá 20 minut možná i víc furt se mi to přepíná na černou obrazovku s kolečkem a chvíli občas tam problikne uzamčená obrazovka

Odpovědi na otázku

Díky za info.Moje Nokie 3310 je v pořádku.Mám s tím něco dělat?

Děkuji mám iPhone 7 :)

zkus IDDQD ....

dnešní mládež tohle nepochopí... ale je to hezká vzpomínka na staré časy

Ale on ten problém potřebuje projít hladce, takže než IDDQD by měl použít IDSPISPOPD, případně IDCLIP pokud má novější model.

IDCLEVxx

Zapni si invertovanie farieb a bude to cierne koliesko na bielej obrazovke. Cierna je nudna po takej dlhej dobe.

Koupit novej stroj