» Poradna » TV, audio a video

CNNPrima přes TV

Dobrý den,protože v kabelové TV nemám CNNPrima, chtěl bych ho sledovat přes internet. Na PC mně to jde, ale na mé TV Samsung, kde mám internet to nejde. CNN otevřu, ale nejde mně přehrávání video ani zvuk.Může mně někdo poradit prosím A.

Odpovědi na otázku

Co znamena "pres internet"?Po vzoru Fucika typ te tajne TV neprozradite?

Pokud to TV nezvládne přehrát a nemůžeš najít aplikaci v knihovně aplikací, která by to zvládla, tak máš prostě a jednoduše smůlu a musíš před tu TV předřadit něco, co to zvládne přehrát(nějaký levný NUC, PC, možná by to dalo i RPI, ale to bych kecal).

Nepouštíš to náhodou přes nějaký ten int. prohlížeč v TV..?

A opravdu to v kabelu nemáte? Jakého máte poskytovatele?

Chtít můžeš, ale bohužel to nejde. Prohlížeč internetu v TV je jen takové šidítko, není to plnohodnotný prohlížeč, jako v PC a ve většině případů právě neumí přehrávat video na webových stránkách.

Pokud není u TV Set-top-box a přijímá to přímo televize z DVB-C (nebo i jiných DVB-XX) a má televize HbbTV, jde to na jakémkoliv Prima programu přes červené tlačítko

Docela by mě zajímalo, jakou to "divnou" kabelovou TV máte? Protože CNN Prima News je šířen bezplatně terestrickým signálem, tak skutečně nevím o kabelovce, která to nemá ve standardní nabídce.

Mám kabelovku Nej.cz

Čím to je, že v nabídce Nej.cz PrimaCNN vidím?

Taky se divím, že to Toník nevidí. Možná ho mate, že je to za nějaké "divné" kredity. Viz odkaz v odpovědi Abox | 09. 09. 2021 16:12 https://www.nej.cz/data/folders/252.pdfAsi je Nej.tv nějaký dobrý oddíl.

Nevím, co to máš za Samsunga:https://www.nej.cz/vydana-aplikace-pro-samsu... Ale jak se dívám na seznam, ta CNN Prima je volitelná jako balík Zpravodajství:https://www.nej.cz/data/folders/252.pdf

A co takhle spustit znovu ladění? Není možné, aby tam CNNPrima nebylo.I když na druhou stranu CNNPrima soutěží ve zbytečnosti s kanály TV Barandov