» Poradna » Windows (a jiné OS)

CMD+bat file nefunguje

čaute Robí mi to už dlchšie ale zatiaľ mi to nevadilo pri štarte windowsu mi napíše občas nejaku chybu skriptu (Vždy to len zavriem a ignorujem)Dnes som potreboval súrne otvoriť .bat file ale nešiel len mi preblikne Cmd a nič ďalej sa nedeje a tak isto aj s cmd samotní, spustím ako správca a len pre blikne a nič doteraz mi ti problém nerobila ale už ma to sere :D niekto nejaký napad čím to môže byť ?

Odpovědi na otázku

Mně to šlape bez problémů. Co nějaké čistítko, nebylo?

Pust to z CMD at vidis co to napíše

Na konec toho .bat souboru dopiš:pausePak zůstane okno CMD otevřené a můžeš si v klidu přečíst co se stalo....