» Poradna » Windows (a jiné OS)

CMD -> Powershell

Zdravim, potřeboval bych pomoct přepsat jeden program z CMD do Powershell ISO ,jedná se oprimitivní ruletu kde je pouze jeden hráč a má 5 hodů, po5ti hodech se sečte celková hodnota všech padlých čísel a vypíše.CMD:cls@echo offchcp 1250echo ted roztocime ruletupause > nulset /a hrac1=%random%%%36+1echo padlo cislo: %hrac1%echo *****************************echo pro dalsi hod stisknete libovolnou klavesupause > nulset /a hrac2=%random%%%36+1echo padlo cislo: %hrac2%echo *****************************echo pro dalsi hod stisknete libovolnou klavesupause > nulset /a hrac3=%random%%%36+1echo padlo cislo: %hrac3%echo *****************************echo pro dalsi hod stisknete libovolnou klavesupause > nulset /a hrac4=%random%%%36+1echo padlo cislo: %hrac4%echo *****************************echo pro dalsi hod stisknete libovolnou klavesupause > nulset /a hrac5=%random%%%36+1echo padlo cislo: %hrac5%echo *****************************echo pro vypsani bodu stisknete libovolnou klavesupause > nulset b=0set /a b=hrac1+hrac2+hrac3+hrac4+hrac5echo %b%echo celkove mate %b% bodu.pause > nulrem exitbudu rád za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi na otázku

technické školy v Liberci jsem pokládal za ty lepší, ale koukám že už i tam se vyskytují "studenti" co si myslí že za ně na netu někdo bude dělat úkoly

To si snad děláš kozy, ne? A napsat slohovku o tom, co jsem dělal o prázdninách, to bys nechtěl?

Ne úkol, ale rovnou BAN bych ti dal a víš proč? Ani soubor TXT neumíš používat a tapetuješ zde, takže se nauč "sám" i to a pak se ptej.

Možná by pana ředitele zajímalo, jak jejich studenti dělají domácí úkoly:http://www.pslib.cz/index.php

to člověk cítí takové hřejivý pocit kolem srdce, jaké to budeme mít kvalitní maturanty. Absolvent průmyslovky - záruka kvalitního, pracovitého a odpovědného zaměstnance. Všechny firmy se můžou přetrhnout, aby takový člověk šel pracovat zrovna k nim.

Ty ani neviš co je powershell ise?že zminuješč powershell iso,což je kravina?Za pět,k zedníkům cela třida - protože pokud něco takovyho se mohlo dostat na obor kde se studuje it jenom to potvrzuje můj nazor že nemate znalosti průměrneho uživatele z devadesatych let.