» Poradna » Web a internet

Cloudové úložiště

Zdravím všechny,znáte nějakou cloudovou službu zdarma s následujicími parametry?- stačí 5 GB- možnost výběru, které složky v PC chci synchronizovat, i s volbou které podlosložky nechci- klient pro Windows a Android (ideálně s automatickou synchronizací vybrané složky)- možnost jednoduše kliknout v průzkumníku pravým tlačítkem na soubor a sdíletVyhovuje mi SugarSync, nicméně ten bude od února pouze placený...Díky za vaše tipy!

Odpovědi na otázku

Skydrive od vinu má 7GB a je zdarma .jinak je další cloud Copy s 15GB a Mega s 50GB zdarma .Potom dropbox s 4GB a Googledrive s 5 GB a spousta dalších.Jen si vybrat

Díky, ale potřebuji právě, aby to umělo synchronizovat jakoukoliv složku, nebo alespoň C:\Users\Jméno\Dokumenty, s možností vyloučení některých podsložek. Myslím, že výše zmíněná úložiště umí jen tu jejich vlastní složku, nebo ne?

pokud máš vindows 8,1 tak Skydrive máš v pc defacto jako další hardisc a mužeš s ním pracovat jako s jakoukoliv složkou. V rozhraní metra se s ním pracuje velice dobře.Na dokumenty používám jedině Skydrive a na fota, hudbu Copy a Mega.Musíš si to sám odzkoušet co ti který cloud bude vyhovovat.Mega má aplikaci pro ios a android.Na lumii 900 co mám výhradně používám jenom Skydrive. A Na iphone 5 zase používám Mega a tím rožšiřuji kapacitu iphonu o 50 GB prostoru. U Lumie to platí totež ,jen záleží kolik si předplatíš prostoru na Skydrive. S officemi 365 to je minimálně 27GB