» Poradna » Web a internet

Cloudové služby?

Čaute, vedeli by ste mi poradiť, ktorá cloudová služba (platená) je najlepšia?

Odpovědi na otázku

Samozřejmě, že ta moje Dotlač disk a já ti ho vystavím na venkovní IP.

Definuj slovo "nejlepší"? Co přesně podle tebe u cloudu znamená nejlepší?

Pomer cena/veľkosť úložiska a celková kvalita.

Tak poměr cena/kapacita si snadno zjistíš sám, těch velkých služeb, které přichází v úvahu z hlediska důvěryhodnosti je jen pár. Ale co myslíš to celkovou kvalitou, to pořád nevím

> Celkova kvalitaTreba si zvolit nejake kriterium aby si dokazal zmerat tu kvalitu. Ked kupujes nejaky tovar tak vies urcit ,ci je kvalitny alebo nie je. Pri sluzbe tie kriteria mozu byt subjektivne kedze kazdy ocakava od toho nieco ine. Ono v zasade ta "kvalita" sluzieb v tomto pripade datovych ulozisk (ze si sa vobec vymackol, ze hovoris o datovych uloziskach) je plus minus kosinus rovnaka...Ja pouzivam DropBox pretoze pomer cena/velkost a features navyse co ma je pre mna dobry.

Tak pak mi přijde, že vyhrává Office365.Jako úložiště OneDrive, není to sice nejlevnější, ale v ceně máte Office365, emailovou schránku, dohromady docela fajnová služba.Jinak pokud vám jde o poměr ceny a velikost + celkovou kvalitu, pak Amazon S3 Glacier. Velmi levné na uchovávání dat. Něco stojí teda dostat je ven, ale Glacier je postaven tak, že pokud už tam odtud data chcete, rád si za to zaplatíte.

vojak Kefalin, co si predstavujete pod pojmom cloudova sluzba?

To by mě taky zajímalo, co měl tazatel na mysli.Podle mě má obecně nejlepší cloudové služby Amazon AWS. Ale něco mi říká, že na to se tazatel neptal.

AWS su rozhodne najlepsie cloudove sluzby. Tajne som ale dufal,ze tazatel mal na mysli nieco ine ako datove ulozisko. zial som sa mylil. ale pri tak vagnej otazke sa nedalo nic robit...