» Poradna » Web a internet

Cloudflare DNS problémy

AhojSetkal jste se někdo že by jste měli při používání Cloudflare DNS ztrátu paketů ?Divné je že u ostatních poskytovatelů jako je Google nebo ODVR od CZ NICu tyto problémy nemám.https://ctrlv.cz/shots/2021/07/31/umDi.pngNemůže tyto DNS blokovat například můj poskytovatel internetu ?Díky.

Odpovědi na otázku

Jestli se ti vrací odpovědi z DNS serveru (pusť si v CMD nslookup), tak je všechno v pořádku.Podle obrázku router sítě UPC zahazuje ICMP pakety - to je nomrální chování, pokud je router, nebo linka kam by měly pakety odcházet příli zatížená.

Ale jak vidím, tak na 1.1.1.1 nemáš ztracený ani jeden paket. Podle mě to máš naprosto v pořádku.

A proč používáš DNS na cloudflare... Někdo ti to poradil ?Už poněkolikátý jsem narazil na zoufalce kterej měl na svůj web kam chdí 5 lidí denně DNS na cloudflare, nevěděl proč, ale poradil mu to kamarád že je to prej lepší.Proč je to lepší můžeš mi to vysvětlit ?