» Poradna » Web a internet

Cloud file server

nemate nekdo zkusenost s cloud resenim file serveru? mel by umet vsechny zakladni protokoly jako ftp, smb, webdav atd atd...proste NAS, ale cloudovy, abych nemusel resit nakup a udrzbu hardwarua chci profesionalni reseni, zadna garazovka...perfektni konektivita, garantovana rychlost atd atd...

Odpovědi na otázku

Pronajmi si virtuální stroj a nainstaluj si tam, co chces, treba MyFreeNas

... jen asi tak každý větší hosting v ČR a na světě?... AWS od Amazonu?... Azure (nebo jak tomu zrovna tenhle týden říkaj) od Microsoftu?jestli Vás tohle nenapadlo... raději bych se asi do dalších kroků nepouštěl.