Clone CD: Failed to read sector

Pri pokuse o kopirovanie CD mi Clone CD vypisuje log: Failed to read sector. Zacne pri sektore 806 a pokracuje snad donekonecna. Prve z dvojice CD preslo bez problemov na prvykrat, druhe neslo ani ked som zmenil nastavenia Clone CD (Read SubChannel Data, Fast Error Skip). Poradte, prosim, kde robim chybu. Dakujem.

Odpovědi na otázku

V jakém stavu je to druhé CD? Poškrábané?1) Stáhnout poslední verzi co je.2) Snižovat rychlost čtení, klidně až na 1x.2) Z funkcí uvnitř programu není třeba nic potřeba, možná zvolit Inteligentní čtení sektorů a zkusit změnit Vlastnosti detekce závadných sektorů...

Obe CD su uplne nove. Pouzil som poslednu verziu CloneCD 3.0.5.1. Skusim znizit rychlost na 1x a zmenit nastavenia podla doporuceni. Dik. Ozvem sa.

Může to být šmejd.

jakou cdrom to ctes ?

Yamaha CDRW4416S

Tato Yamaha neumi RAW DAO.

Ty vadne sektory tam muzou byt schvalne, je to zpusob ochrany proti kopirovani. CloneCD to umi pri vypalovani simulovat. Ale cteni muze trvat hodne dlouho, treba i nekolik hodin, dost zalezi na cteci mechanice. Pri cteni to pak prave vypisuje Failed to read sector.Takhle jdou prepalit CD u kterych je videt kruh misto nekolika stop, ale neni to 100%.

Dnes jsem kopiroval jedno chranene CD v CloneCD, zaškrtnul jsem číst subkanálové informace z datovych stop a audio stop, rychlé vynechání chyb a inteligentni cteni sektoru (100). Povedlo se. Chvili me to trvalo co vsechno mam zaskrtnout. Pomohl mi profil(ProtCD.ccp) v hlavnim nastaveni (tlacitko NACIST).

Vase rady som vyskusal. Po troch hodinach nacitavania sa CloneCD dostal do cca 75 percent obsahu cedecka, pricom mi na tu dobu uplne znefunkcnil stroj, vzal si 100 percent vykonu procesora a asi 90MB operacnej pamate. To sa mi ale prestalo lubit, takze to s chladnou hlavou vyskusam cele odznova. Dakujem za pomoc.

Některá chráněná CD může CloneCD číst i několik hodin. Hodně záleží na vypalovačce.

Napriek Vasim radam sa mi to CD nepodarilo skopirovat. Teda, lepsie povedane, skopirovat sa podarilo, ale neda sa z neho instalovat. Program kopiroval aj Dummy, nepomohlo to. Ak sa Vam niekomu niekedy podarilo naklonovat  CD uspesne (ze sa z neho dalo instalovat), prosim, napiste ako ste nastavili parametre Clone CD. Dakujem.

Precti si a budes vedet vic :http://www.cdr.cz/a/clanky/clanek/431