» Poradna » Hardware

Clock watchdog timeout

avatar
 | Android Chrome 76.0

dob­rý den chtěl bych se ze­ptat čím by moh­lo být způ­so­be­no že PC s no­vým no­vou zá­kla­dov­kou no­vým pro­ce­so­rem , ram­ka­ma a GPU be­že­lo vše v po­řád­ku do vče­reš­ka a dnes když jsem hrál tak to dva­krát spadlo a ho­di­lo mi to kod ==>Clock watch­dog ti­me­outNo­vé OS : od 13.9.2019 pro­blém na­stal až te­pr­ve dnes ko­lem 12 téMB : MSI b450 ga­ming plusCPU : amd ry­zen 5 3600RAM: Hy­perX Fu­ry Black 8GB DDR4 2400 ( 2x ) [16­GB]GPU : Zo­tac Ge­For­ce GTX 1660 GA­MING, 6GB GD­DR5HDD 1 : HI­TA­CHI HU­A­7210SA­SUN 1 TB ( OS WIN 10) HDD 2 : HI­TA­CHI HU­A­7210SA­SUN 1PSU : Cor­sair tx850W ( 850W )

Odpovědi na otázku

 |   |  Microsoft Windows 10 Firefox 69.0

Watchdog timer hlídá, aby se někde v kódu nezasekl procesor. Podle chyby Clock watch­dog ti­me­out došlo k nějaké chybě v hodinách (Clock). Předpokládám, že ti PC před výměnou základní desky běželo v pořádku. Problém je asi v časování komponentů na nové desce, např. nesprávné nastavení časování pamětí, pokus o přetaktování CPU, vybitá baterka hodin na základní desce, špatný kontakt nějakého komponentu, studený spoj, prasklina na základní desce (vypadek po zahřatí) apod. Doporučuji to dát zkontrolovat někomu, kdo se v tom vyzná.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: No, Watchdog, Clock, Timeout, R.E.M.


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 59

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

Nejlepší notebooky do 20 000 Kč. Tipy, co se dnes vyplatí koupit

** S cenou do 20 tisíc lze vybrat solidní notebook na práci i hry ** Přenosné notebooky nabídnou i kovová těla a rychlý hardware ** Na hraní se hodí více peněz, ale na použitelný základ dvacet tisíc stačí

Tomáš Holčík, David Polesný | 49

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 16Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu