» Poradna » Ostatní

Clo za použitý notebook ze zahraničí

Zdravím, zvažuju koupi lehce použitého MacBooku Pro z UK nebo Německa (lepší nabídka a nižší ceny), chci se ujistit, že se neplatí za použité věci clo. Už jsem si tak kupoval 2x lehce použitý iPhone z Německa za super cenu a nebyl žádný problém.Děkuji za info.

Odpovědi na otázku

Rozšíření otázky: Za použitou věc z USA clo, DPH nebo cokoliv platit budu, nebo jen za nové?

Nemecko aj UK su stale v EU, rovnako ako CR. Takze ake clo? Nebudu ti ale chybat ceske popisky na klavesnici?

zistit v autorizovanom servise cenu pripadne cenus vymenou

pokud je zboží skutečně posílané z UK nebo Německa, tak bys neměl navíc platit ani clo ani DPH.

Mám pro tebe novinu - ČR je v EU.