» Poradna » Ostatní

Člen volební komise

Má někdo zkušenost nebo info co se stane, když se člen volební komise nedostaví na nedělní sčítání hlasů?
To potom pokrátí odměnu a nebo ji nevyplatí vůbec?
Nikde nevidím info.
Děkuji

Odpovědi na otázku

aké nedelné sčítanie hlasov? hlasy sa sčítajú hneď po uzavretí volebných miestností,nie?

eurovolby se sčítají v celé EU v neděli od 22 hodin... asi u nás potřebují čas na zfalšování hlasů :D

Já bych takovýho zavřel,až zčerná.Dostal důvěru tak ať se snaží.

Ja teda mel za to, ze se scita hned po uzavreni mistnosti, jen vysledky se muzou oznamovat, az odvoli vsichni v Evrope. Coz je ta desata vecer v nedeli.

Ne. Sčítát je povoleno až v nedeli v noci :)

Nebudu tam v noci chodit jak idiot

tak co do toho lezeš

Jsem nevěděl že sčítát hlasy se budou až v noci

První schůze okrskové volební komise, která se konala (neberte mne za slovo, může to být +/- týden) nejpozději 10.5.2009, kde jsi podepsal níže zmíněnou přísahu a byli ti sděleny všechny informace, byl ti předán výtisk zákonna a pokyny pro člena okrskové volební komise (většinou modré "časopisy" A4 s proužky v trikolóře) jsi se dověděl, že se sčítá až v neděli v noci...

Pokud se něco z toho předešlého nestalo (třeba i losování postů předsedy, místopředsedy a zapisovatele), nebyly před volbami zkontrolovány urny atd. můžeš volby v jejich průběhu, nebo po něm zpochybnit...

Podepsal jsi přísahu člena volební komise. V případě nedodržení přísahy ti hrozí pokuta ve správním řízení až 50 tis Kč.

Většinou ti ale jen udělají ty,ty,ty a místo tebe nastoupí náhradník... Náhradník samozřejmě dostane plnou mzdu a ty nic...

To jako skutečně?

Jseš ještě v pubertě a pokud ne proč se taj chováš?

Mi se tam prostě nechce. Já prostě nemůžu přijít

SRABE!

V noci po venku chodit nebudu

Tak s tebou bych chtěl někdy spolupracovat, to je docela síla. Je ti 12 nebo co?

Asi to tak vypadá, co?

Jo, vypadá. V době, kdy každej potřebuje peníze, jsi se dostal k velmi lehkému přivýdělku (i když nebude zázračnej, ale páp piv ti to zaplatí). A jediný, co se po tobě chce, je přijít v neděli večer na sčítání hlasů ...

Tak se sakra neprojevuj jako baba! Denně lidi řeší daleko závažnější problémy, tak buď trochu chlap a nezesměšňuj se tady, protože nic jinýho z toho nevychází, chápeš to?

Dneska 6 včera 8 hodin jsem tam seděl a jeste zítra a za to bídná tisícovka

To jsi vědel než jsi do toho šel, ne? A když už jsi do toho šel, tak nebreč a dotáhni to. Buď trochu chlap.

No myslím že vzhledem k počtu voličů, dostavívšich se k těmto nesmyslným volbám, to zvládne v celé republice 10 lidí, a v neděli už nebude třeba nikam docházet

Přesně tak. Mám tu účast 20 procent

No, tak to je ještě docela dost ... když jsem se díval na korytářské šupáky na kandidátkách