» Poradna » Mobily

Clash Royale účet

Ahoj lidi potřebuju pomoct mám Clash royale a tak před několika měsíci sem zjistil že na účtě nejsem jenom já ,protože když jsem hrál tak se vždy někdo loudoval do hry atd. taky změna peněz upgrady dokonce jsem viděl i jeho replaye ze zápasů všechno co hrál tak prohrál ,ale jde tu o to že jsem tak 4 krát změnil heslo ale on tam pořád je.mě příjde že ho to nekickne protože to má uložený v mobilu a když se loaduje do hry tak to po něm nechce heslo. Nevíte jak ho z účtu kicknout aby už nemohl být na mém účtu? PS:moje heslo není 1234 a je celkem těžké takže fakt nevím.

Odpovědi na otázku

zmenil heslo? jako na ucet google? Jestli ano, tak je to nanejvys divne, protoze to by se dotycnemu odpojilo pri novem hesle. Muzes jeste zkusit zmenit heslo na sekundarnim emailu, ktery je uveden pro zaslani obnovy hesla.

Na nastavení Clash Royale

Zdravíčko potrebujem poradiť. Na koľko chcem svoj herný účet predať . Každy chce po mne heslo k e mailu nestaci kód SUpercell ID aby sa dotycny prihlasil ved odhlasovať sa nebude a keby niečo tak mi napíše vždy mu kód pošlem .. Na to e maili pod ktorím je hra mám všetko banka, elektrika, plyn, hypotéka, mobilné faktúri, výplatne pásky... Snád cháoete že sa mi stým meilom nedá len tak rozlúčiť. Najradšej by som ho chcel ak by existovam nejaký spôsob zmeny e mailu pre účet .. Vie mi niekto helpnúť ?