» Poradna » Web a internet

Cizí přihlášení na Facebook?

Dobrý den,dnes jsem při přihlášení na fb rozklikl nabídku již použitých e-mailů. Trochu mě překvapilo, že se tam nachází naprosto neznámé maily.Nevíte, čím by to mohlo být?viz.: https://imgur.com/a/SAFJMQv

Odpovědi na otázku

No, někdo je tam napsal. Tohle ale neznamená, že se skutečně přihlásil.

jestli je to na školním komplu či v kavárně tak kde je problém?

Je to na mém osobním PC..proto se divím

Odpověď je jednoduchá, používáš prohlížeč, který máš synchronizovaný ještě na nějakém jiném počítači (přes google nebo Firefox účet) a ten máš blbě zabezpečený, takže se ti přes ten účet synchronizuje všechno, co s ním někdo dělá. Takže u všech účtů poměnit hesla a hlavně zapnout dvoufaktorové ověřování!!!

To nejsou maily