» Poradna » Mobily

Cizí jazyk na TC

Na televizi Panasonic koupený v Německu se ukazuje : příklad, dávají třeba přátelé ale tam to píše PIrÂatelÂeOtázka je jestli jde to nějak nastavit.

Odpovědi na otázku

Možno pomôže aktualizácia softvéru v telke na stránke panasonicu. Presne toto robili telky Samsung keď elektro expert navozilo telky určené pre nemecký trh

Máš tam nastavenou zemi "Česko" a jazyk "čeština" ???

Máš ji připojenou klasickou anténou ve zdi ? 😀Nedělá to náhodou setbox,

Tohle je "jen" špatné kódování diakritiky a použitého fontu. Jedná se pouze o SW problém. Takže by mělo stačit buď nějaké nastavení a nastavit tam češtinu a nebo tam nahrát český firmware.Bohužel už ti neporadím jak. Tvojí televizi nemám a netuším zda to vůbec jde, potažmo jak se to dělá.