» Poradna » Programy

Cities Skyline

Ahoj,kdo hraje či hrál tuto hru? A jestli poradí? Jak zařídím, aby z těch lepších odpadních nesmyslů tekla čistá voda? Vyměnil jsem všechny původní za ty lepší, tuším od 15000 lidi jsou přístupné, a furt mi teče hnědá voda z toho. Na YT jsem viděl, jak mu z toho krásně teče modrá a hladina se mu pomalu čistí. Jsem zoufalej. Přece nepřijedu lodi do sraček 😂Děkuju

Odpovědi na otázku

To měl asi nějaký mod, pokud vím, tak ty lepší odpadní roury stejně nemají 100% čistou vodu. Tak tam stále je vidět rozdíl mezi normální vodou a tou odpadní. Ikdyž je to čistější než když se ty výkaly vypouští do vody rovnou.

Máš DLC Green Cities?

Ani to nepomuze, i kdyz jsou tam ty cistici veci co se pokladaji na znecistenu vodu. Spis mi vadi, ze tech vytoku a pum clovek potrebuje silene mnozstvi ... takze to resim pomoci modu ... .

Ahoj. Nemám. Ale štve mě, že jsem vybral zátoku kde voda neteče a je to hnůj... ??