Citacka odtlackov prstov

na ASUS M51Tr som preinstaloval Vistu na W7 a teraz nefunguje citacka prstov, ani ked nainstalujem diver z ASUS support.
Driver tam je, ale po restarte si otlacok nepyta, treba tam nejaky free SW na pouzivanie citacky?

Odpovědi na otázku

Nevim jak je to u aususu, ale treba Acer ma jeste obsluzny SW ve kterem se mapuji otisky a prirazuji se ruznym uzivatelum. Jestli tam nechybi neco podobneho.

Zisti si kto je vyrobca tvojho fingerprint senzoru a podla toho si zozen potrebne SW vybavenie.
Samotny driver ti je len na jednu vec, na .....

Ja mam NTB MSI so senzorom Upek a tym padom pouzivam Protector Suite 2009. Tato suita je bud free v obmedzenej verzii alebo platena bez obmedzeni.

pripadne brandovana vyrobcom NTB a teda neobmedzena a tiez free.