» Poradna » Ostatní

Citacka Kindle Voayge - vase osobne skusenosti

Ahojte,zvazujem kupu citacky KINDLE VOYAGE, 3G verzia, chcel by som poznat osobne skusenosti vlastnikov tohto zariadenia. Zaujimaju ma odpovede na nasledujuce body:1. celkova plynulost a stabilita systemu,2. kvalita podsvietenia = jas a rovnomernost podsvietenia displeja3. jas displeja v noci pri vypnutom svetle = ci je nasvietenie displeja agresivne na zrak4. citanie na priamom slnku = ci je text dostatocne jasny-citatelny (ci cierna farba je dostatocne syta)5. 3G MODUL (v 3G verzii) a moznost pripajat sa na lubovolne webstranky? Mozem zdarma browsovat internet kdekolvek na svete? Pripadne, je tato moznost nejako obmedzena - ako? (k UX na e-ink displejoch sa nemusime bavit = viem, ze bude trhane)6. citanie PDF jednoduchych suborov = plynuly text prip. doplneny vlozenym ilustracnym obrazkom jpg (komplikovane niekolko-vrstvove graficke nakresy sa asi budu vykreslovat pomalsie)7. amazon uvadza medzi podporovanymi formatmi aj '.doc' = ake mate skusenosti s importovanim/citanim SK/CZ '.doc' suborov na Kindle Voyage?8. celkove HW spracovanie9. ine...?Za vase skusenosti a vecne nazory dakujem.

Odpovědi na otázku

Něco o 3G v Kindle:http://www.ecti.cz/kindle-touch-3g-ma-omezen...