Cistici porstredky na pocitace - RubaChem

window.open=NS_ActualOpen; Taky vas uz po telefonu prijemna Slovenka z prazske pobocky americke firmy RubaChem oslovila s nabidkou vyzkouseni cisticiho kitu pro PC po dobu 30dnu za 11.999,- !! kc.Me jo, chtela si hned tykat, docela se s ni dobre kecalo, skoro bych ji i pozval na rande :)) Kit mimo jine pry obsahuje i rucni vysavac pro vysavani prachu z PC, rek jsem si, to muze byt dobra vec, konecne to nebudu profukovat hubou ... Tak jsem si kit objednal - potvrdil fax s osobnim pranim od Slovenky ...K memu zklamani ale vysavac za 1190!!! je jen obycejny kram na dve tuzkovy baterky s vrtulkou ktera by nevysala vubec nic. Mame to dokonce doma kdyz to davali nekdy k necemu zdarma jako vysavac drobku ze stolu :))) Pak je tam sada 40 ubrousku (pripominajici osvezujici ubrousky z drogerie) za 99kc/ks !!!Sada 6 spreju (2 obsahujici aerosol na cisteni monitoru, 2 s nakou okenou na cisteni krabic pca 2 se stacenym vzducem - to jedine bych ocenil, kdyby ale celkova cena spreju nebyla 8.999kc !!!!)Hruza des, volal jsem jim na reklamace, vzal to zase slovak a prej ze zacinaj a kdesi co si, proste nemel o tom ani sajnu co vlastne prodavaj na toz aby to sam nekdy vyzkousel, vysat tim kramem prach treba ze zdroje ...www.rubachem.comAspon ze si muzu nechat tricko a cistici cd ...

Odpovědi na otázku

misto "profoukavani hubou" je dobre pouzitelny obycejny stetecek na malovani (treba ten na tempery)

window.open=NS_ActualOpen; Prach z chladice a vetraku bych ale tezko takhle doloval.Nejucinejsi jsou kompresory. Zvedne se oblak dymu a kompl je jak novej.

Mas recht. Presne takhle cistim compy v praci. Mame tu vsude rozvod stlacenyho vzduchu, tak k nekterymu priklusnu, vyzenu pavouky ze zdroje, profoukam vnitrnosti compu a jede jak viino

U zvlášť zas*ých počítačů kombinuji štětku s hustilkou na velocipéd.

HUH !!!!!

Ty seš blázen  Mám pocit že jeden sprej stojí kolem 150-200Kč - kupujeme spreje a ubrousky od firmy Armor. Na vysátí je nejlepší stará Eta vysavač umožňují zastrčit hadici z druhé strany a vyfukovat

Blazni jsou hlavne oni, nebo spis podvodnici, ja jim to cele vracim. Delali ale problemy ze prej at  jim to poslu na vlastni naklady  - obchodni reditel zase Slovak kecal ze prej maj s danzasem pred vanocemi problemy ... Tak nakonec pod dohadovani prej zitra. A to mi jeste vyhrozoval ze obsah peclive prevazi ... hajzl jeden ...TAK BACHA NA NĚ !!! window.open=NS_ActualOpen;

Paní Rubachem mi volala dnes dopoledne. Byla super příjemná, úplný automat na dobrou náladu. Svěřila se mi, že se se mnou fajn kecá, uaaa, bylo to super!!! Ujistil jsem ji, že záležitost prokonzultuji se šéfem a budu rozhodně pro nákup Nechal jsem si nafaxovat jejich nabídku a pak jsem jí obratem poslal faxem tuto stránku O šmejd na dvě kulaté baterky a čistítko pro "LEASEROVÉ TISKÁRNY" nemám zájem, ba ani o "Pomůcku na čištění CD-Room"

window.open=NS_ActualOpen;  He ti se budou divit

Dik za informaci.  Faxik mi lezi na stole a ja porad nevedel co s nim. Tak uz mam jasno.

Tak už mě taky kontaktovali a ... stejná zkušenost. Hledal jsem na netu a našel tuto diskusi a jinak samý nabýdky k práci. Teď už vím.Objednávat to kvůli tričku a CD mi přijde jako nesmysl, ale odpověď jim pošlu ať se diví

Tak už to mám taky, stejně příjemná slečna, tričko prý neposílá každému, jen tomu, kdo je jí sympatický. A po hodině volala znovu, že jejich šéf, Američan, dnes vyhlásil prémii 400 Korun tomu, kdo dnes prodá nejvíc, a že by mi byla moc vděčná, kdybych to poslal co nejdřív !  sprosté, té holky je škoda, byla fakt milá  všem pispívajícím děkuji, cejtil bych se hrozně, jak sem zase nalít !

K nam volala asi pred mesicem, o tricku nic nerekla a odmenu tehdy mela slibenou 500Kc (asi jim to ten sef kazdy mesic snizi o stovku :))

kurna oni jeste nekrachli, asi mi tu bude pouha setina ...He ale to tricko nosi mlada, trochu ho omylem obarvila do ruzova a tak ji docela sekne

Proč by měli krachnout, když si spousta takovejch... jako ty od nich něco objedná. To si objednáváš jenom podle toho, " že se s ní  dobře kecá "Asi je fakt, že někteří myslí tím co mají mezi nohama.Přece si nemůžu myslet, že čistící kit na PC může stát 12000,-

Tak už na mě taky došlo. Škoda, že jsem si to nepřečet dřív než jsem se nechal ukecat. Chlapská ješitnost je opravdu hrozná. Kdyby ty holky co zaměstnávají prodávali cokoli alespoň trochu použitelnýho, tak  by firma Rubachem vydělala majlant. Denně bez skrupulí posílám do … několik prodejců všeho možného, ale tohle byla opravdu profesionální práce.No nic, jdu jim zavolat ať si to odvezou.

 pak sem napis jak se ti povedlo je presvedcit ze je to na nic a aby si to  odvezli

Když jsem otevřel balení, pochopil jsem proč mně chtěli dát svůj telefon. Uvnitř není ani kontakt na dodavatele ani návody na používání!  Teď se kopu do hlavy, že jsem si ten telefon nevzal. Můžete telefon a adresu někdo zveřejnit?  Rád bych to vrátil.

Pro všechny, kteří si nevzali telefon: 224 500 611. Taky mi leží krabice na stole už jsem volal nazpět (ještě ve firmě nikdo není - 8:30). Trval jsem na dodacím listě s cenama - není. Slibovaný vysavač (a vámi zatracovaný) - není. Škoda, že jsem kolegyni dal jeden čisticí antistatický hadřík, tak teď nevím, až budu zásilku vracet jestli budu platit všech 40 hadříku, nebo jeden odpočtou...? Pošlu to klidně na naše náklady.

Telefon je 00420/224500611.

Mužská ješitnost?Také jsem zjistil, jak se my chlapci necháme napálit. Super pokec, dokonce i soukromé hovory a osobní setkání, které dopadlo na hotelu s paní Saudkovou. To jsem, ale vůůůůůůůůl!!!!!Zboží mám už dávno zaplacený, leží mi v koutku, nefunguje, dobrá zkušenost, nyní se jen musím smát, jak jsem byl pitomej!!!!!

Dnes mi také od nich zavolala milá slečna, paní ? Jako bonus dostanu kalkulačku s hodinama. Kdyby dárek bylo funkční Porsche v životní velikosti už bych neváhal . Tento dárek mne nepřesvědčil. Nechal jsem si poslat fax. Za to dám jen dvě A4 a trochu toneru. První stránka smlouva druhá pár žbleptů o zboží. Prakticky nulová informační hodnota. Hledal jsem tedy na Webu (CZ) a našel jen tuto diskuzi. Já bych si to stejně neobjednal i když mne telefonistka medovým hlasem přemlouvala. Prý bych jí moc pomohl, kdybych si to objednal už dnes. O žádné prémii řeč nebyla. Asi jí šéfík snížil z 300 na 0 . Podle hlasu příjemná baba. Ale nemám rád tlaky na hlavu i od Miss Universe. No a nakonec jsem rád, že jsem tuto diskuzi našel. Zřejmě o nic nepřijdu, když si zboží neobjednám. Zajímal by mne stejně jen ten papír na čištění laserů a ten mi samotný nepošlou. Koupím si ho jinde...

Mě už volali po druhé.Prvně to bylo v létě - to jsem si nechal poslat fax a hned jak vylezl z přístroje ,tak jsem ho ladně složil a zahodil mezi sběr.Dneska se mi poštěstilo znovu.Nechal jsem si nabídku poslat mailem,abych se aspoň zaradoval nad obrázkama a okouknul jejich prezentaci...nebo web... Mail byl hrůza-asi ani neznají háčky čárky....Tak hnusnou nabídku jsem ještě nikdy neviděl-jenom text a text...žádná grafika- no hnus...Chtěl jsem se ještě víc pobavit a prohlídnout web,ale žádnej jsem nenašel , takže už to hovoří o kvalitě společnosti.Mimochodem slovenky už asi ve společnosti nezaměstnávají-mluvil jsem s češkou jako poleno :o)Jinak kdo chce poděkovat firmě za krásné chvilky na telefonu může poslat email na rubachem@volny.cz . .........mě opět nepřesvědčili o koupi.... asi se málo snaží ,nebo nevím

Tak jsem vám všem moc vděčný za rozmluvení nákupu těch kravin za nehoráznou cenu. Taky mám před sebou tu nabídku, no spíš hadr na čištění počítačů. Všechno bylo dobrý do doby než jsem si přečetl tu cenu. Tentokrát za 12999 a to bez dph . A to je prý speciální sleva. Nedám se jen tak ukecat a tak jsem si chtěl o firmě Rubachem něco zjistit. Teď už vím, že jsou to ubožáci, co nemají své stránky ani slušnou prezentaci. Pravda holka byla příjemná. Taky jsme si pokecali, ale bylo mi to hned divný, že se chce tak vybavovat. Normální firmy takovýhle kraviny nedělaj. Alespoň jsem se v práci nenudil. Tak to v klidu vezmu a vyhodím. Jo a dostal bych taky kalkulačku s časem na celým světě. Super ne?

No nazdar, v celym tom fofru me ta zenska ukecala (musel to bejt fakt kus) a pak mi to stihla i poslat.Pánové a dámy, já se po otevření tý krabice taky smál a hodil jsem celou tu pytlíkovinu za hlavu.No jo, ale oni se mi ozvali po měsíci, že chtej peníze a tak se s nima ted handrkuju, snad to ukcám a oni si vemou vsechno zpátkyJinak mam super vanoce s firmou rubachem

a proc jsi jim to neposlal zpet hned ? nebo uz nerikali ze do mesice se to muze vratit, ze by pritvrdili Ukecej to tak ze jim to chces predat osobne at ti reknou adresu - uvidis jak se budou osivat ze nebudou ani vedet kde vlastne jsou :)) cobolaci ...

Dobrý den, chtěla jsem se někoho zeptat, kdo už prošel tímto problémem co já, jak to dopadlo. Taky po mně chtějí peníze. Bohužel jsem podepsala objednávku a nevrátila jsem jim to pitomý zboží v té zkušební době. Teď mi vyhrožují soudem. Dali mi sice slevu 50%, ale stejně to nechci. Pomozte mi. Jsem úplně bezradná - nevím co mám dělat. Bojím se, že mi dají pak penále nebo opravdu poženou k soudu. Napište mi svoje rady. Prosííím. Pořád mě uhání, abych to zaplatila. Majitel firmy to odmítl zaplatit a oni ti vyděrači to chtějí zaplatit po mně zaměstnanci. Hrůůůůza, co?

Hehe ... tak dnes volala i mě. Čili dále fungují. Teď už davaj jen vysavač zdarma Jinak fax prisel do minuty ... jinak ověření korektnosti firmy bylo do 2 minut, nalezením této diskuze. Jen jak jsem to našel, volala, zda došel fax ... odpověd, že došel, ale šéf nedovolil ... lituji Děsný kam ten svět spěje

Lidi,myslete trochu, než něco koupíte. Firma Rubachem nám posílala do firmy faxem nabídku už někdy v srpnu 2003,zasmáli jsme se tomu a hodili do koše. Nekupujte předražené šmejdy a nepodporujte podvodníky - a hlavně MYSLETE.

Tak mi dnes zase volala.Kdyz jsem rekl: rubachem? cisteni na PC? - uz vas znam; nasledovalo jeji rychle rozlouceni, skoda mohli jsme pokecat :)

Dííkec lidi díííkec ......na 3 kliknutí jsem byla na této stránce měla jasno .Po přečtení první půlky této stránky jsem si  rychle ověřila,že nákup nebude uskutečněn,a pak v klídku četla dáál ...bezva den všem

HUA. Naše firma s nima vyběhla :o)Jsou to piráti

Joooo ! Teď jsem s jednou příjemnou paní/slečnou domluvil. V první fázi jsme si od nich ten balíček vzali (platil to někdo jiný tak proč ne). Vysavač k ničemu, utěrky k ničemu, papíry na čištění k ničemu. Jak tu již zaznělo, kompresor to jistí. Jediné co jsem použil byl vzduch (pozor, jeden sprej za cca 1500 !) a čistič na skříně btw: Tričko nosí manželka, čistící CD jsem komusi dal Druhá fáze byla někdy loni (2.pol. 2003) kdy mě masírovali jaktože jsem ještě nedostal jejich balení co jsem si objednal. Když jsem řekl že jsem si nic neobjednal, tak že prej tam mají odeslanou objednávku a že ta slečna co to vyřizovala tak že je pryč (někde na školení) a že to asi odeslala abych se s tím nemusel objednávat a že když si to nevezmu tak dostane výpověď a tak... Když jsem zjišťoval co je všechno v objednávce a že bych z toho val maximálně něco, tak že prý to není problém, domluví se s přepravcem zásilky aby to otevřel a to co nechci z toho vyndal !!! Celkem dobrej náhul. Tak jsem je slušně odmítl...Třetí fáze proběhla před cca půhodinou, kdy mi volala ta původní slečna (co měla v druhé fázi dostat výpověď) že prej kam mi má poslat DVDčko (mám) /diskmana pro syna (nepotřebuje) /poukázky do nějakýho superhypermarketu. Potom následovalo klasické objednávací extempore (mimochodem paní/slečna, tuším Karolínka je velmi příjemná a už jen kvůli pokecu s ní jsem nepraštil telefonem ). Ceny se nezměnily, za jedno balení čističů chtějí 11.000Po delší diskusi jsme se domluvili na telefonu někdy v dubnu, že prý budou mít větší slevy (nabízela mi slevu 5%, já jí navrhoval slevy 80% )Veskrze příjemně strávená dvacetiminutovka, obdivuju je jak dokáží obratně útočit a lámat člověka aby si nakoupil. Fakt jo

Fakt ostrý telemarketing. Poprvní nám zavolali před půl rokem. Od té doby asi 20x, teď už je to každý týden. Myslím, že vždycky jiná slečna. Je to otravné, ale člověk jim ani nemůže vynadat - ty holky za to nemůžou. Hádám, že to jsou většinou studentky, co si chtěj přivydělat... Zajímalo by mě kolik za to mají - já bych pod 1500 za obchod u takovýchto šmejdů nešel... Zkoušel jsem k nim volat (a požádat o vyřazeí z databáze), ale nikdo to na oficiálním čísle nebere.

Tak ja nemam cistici prostredky na PC ale na ruce. Slecna byla take velmi mila ale uz ne slovenka! Reklamace asi neprobehne protoze obchodni oddeleni neexistuje. A to tricko? je uplne nahovno .

Ahoj,tak dnes jsem byl taky osloven, slecna Alenka nesmirne mila a sympaticka.Fakt jsem si super pokecal ... faxy mam na stole a po precteni teto diskuze asi tedy neobjednamRAdek

Tak jsem taky naletěl Před Vánoci mi došly čistící prostředky (úplně k ničemu) a já p... jsem na to v tom vánočním fofru zapomněl. Probral jsem se, až když mi po měsíci přišla faktura.Chtěl jsem vše poslat zpátky, ale mám smolu, oni to nepřevezmou, balík se vrátil . Teď mi obden volají, že jsem v prodlení s placením a vyhrožují soudem? Co mám dělat, PORAĎTE MI PROSÍM NĚKDO!!!Jediný rozdíl asi je, že jsem nic nepodepsal a žádnou objednávku neposlal, volali mi, ukecali mě, já jim nadiktoval adresu a už jsem ty jejich sračky měl u sebe. Jediný můj podpis je u PPL - přepravní služby, které jsem potvrdil přijetí balíku.JAK Z TOHOTO KOLOTOČE VEN? POMŮŽETE MI?

podepsal jsi něco? Ne? Tak buď v klidu.

jo, ještě bych jim pohrozil právníkem, NEBO, a to je ještě lepší, nechat právníka sepsat nějaký "lehce výhrůžný" dopis

Máte s touto firmou zkušenosti?

napotřetí, a snad už naposled: jsi krytý - zásilku jsi (dokonce na vlastní náklady) zaslal zpět, oni si ji nepřevzali, tys prokázal dokonce dobrou vůli, že jsi jim vrátil jejich nevyžádané zboží. Adresu můžeš nadiktovat komukoliv, to ještě není žádný smluvní závazek. Je to všechno jen o nervech - počítají s tím, že jsi slušnější než oni a že zaplatíš. Říká se tomu sociální inženýrství. P.S.: Doporučuji, jako "předmět doličný" uchovat podací lístek na ten balík cos posílal zpět

no vzhledem k tomu, ze jsi prevzal balik (viz. podpis u PPL) a zbozi do mesice nevratil, tak ti asi nezbyde nic jineho nez tvrdit, ze v tom baliku bylo treba jenom to cistici cd v hodnote cca 200 a treba cihla (kvuli vaze baliku). A ze jsi to poslal zpet, ale nikdo si to neprevzal (predpokladam, ze mas podaci listek z posty). Myslim, ze to by mohlo fungovat

Tak jsme na tom stejně.Já ten balík posílala včera  a doufám,že se nevrátí.16 000,- jim rozhodně za ten šmejd nedám!

Jak jste dopadla?

Kludne im nezaplat nic.ja som im nezaplatil, vyhrazali sa mi , prosili, ukecavali, potom sa zas vyhrazali a tak stale dookola. Poslal som im to spet, zasielku samozrejme neprevazali, prislo mi to spet, ja som to odmietol znovu prevziat. Pokracovalo od vyhrazok, cez ukecavanie , znovu ten isty kolotoc , vyvolavali hocikedy, bez zabran a hamby slubovali hory doly,.... prose trapne. nakoniec sme sa dohodli na cene ktora predstavovala par percent z ich pozadovanej a ked som otvoril balik tak som bol rad , ze sa mi aspon naklady vratli. Bolo tam tricko, nejake spreje, CD , utierky a este nejake hluposti. Su to podvodnici , klamari. Odvedy mi volali aj z inych firiem no po skusenostiach s Rubachemom vsetko hnede z kratsej cesty stopujem.stevo OM3@centrum.sk

Napriek tomu ze je toto 2 roky stara diskusia tak musim k tomu daco povedat... Ako moze byt niekto taky blbec a objednat si nejaku cistiacu chujovinu za 12tis ked za to moze mat celu novu skrinku aj so zdrojom a celym novym kancelarskym pocitacom... fakt nepochopitelny...  DK

Drevokocure,když oni tu cenu řeknou až na vyžádání a jen tak mimochodem.Hrajou to, že posílaj zboží na vyzkoušení a ne na prodej!J.

Ty vole tak ale ked mi pride nejaka picovina za 12 litrov tak to nejdem hned prevziat, ne???  DK

naprosto souhlasim..... je to proste lidska blbost kdyz nekdo na neco takoveho skoci.muzete si za to sami.nam vola i dnes.a kdyz to kolega zvedl a rekl mi, ze mu nejaka slovenka nabizi cistidla za 12.000,-, tak me okamzite napadne, ze je to nesmysl a podvodne jednani. lidi se proste nepoucej.

Pred chvili mi zavolala velmi prijemna slecna. Po prijemnem rozhovoru jsem se rozhodl si o firme RUBACHEM neco zjistit (preci jen 12.999,- Kc bez DPH se mi zdalo trochu moc). Puvodne jsem si myslel, ze si balicek objednam a pak se rozhodnu co dal (nic me prece nenuti). Po shlednuti teto diskuse vim, ze o nejake zdlouhave dohadovani nestojim. Bohuzel tento zpusob prodeje je asi velmi ucinny....ale stejne se tesim az zase zavola

Ahojky, tak mi ta velice milá paní taky volala a před pár minutami mi přišla faxem objednávka, kterou musím nejlépe co nejdříve potvrdit a odeslat. Trochu mě odradila cena ....... tak jsem se taky rozhodla že si o čističích něco zjistím ) a zjistila ( stejně jako ostatní nemám zájem se s někým poté dohadovat ale stejně.....ta paní byla moc fajn, nění jí tam škoda? její sluníčko na faxu mi zvedlo náladuLinda

Sluníčko "pro štěstí" ?  tak to je pořád ta stejná, co nám posílala nabídku nekvalitních šmejdů už v létě 2003.Čistidla v žádném případě nebrat, jestli je té paní škoda nevím - pokud je tam už tak dlouho tak už je zkažená.I když o to jde - člověk kterému nečím zvednu náladu snadněji podepíše i nevýhodnou objednávku - vydržet, nepodepisovat, neobjednávat, nepřebírat, pokud někdo ten shit už snad převzal, tak co nejdříve vrátit.

Dnes 31.3.2004 v 13:36 mi zavolala Ivana Krásná, 27 let z Prahy. Kdo ví co je z toho co napovídala pravda. Má holčičku co chodí do první třídy. Rozvádí se. Bydlela s manželem na Moravě, ale je to ožrala, tak se vrátila k rodičům do Prahy. Bydlí v 3+1 její dva rodiče, ona s dcerou a dva psy. Její bratr si vzal američanku co je manažerkou nějaké velké firmy. Mají jeden dům v Chorvatsku a druhý v americe. Dostanu k tomu i malý, šikovný vysavač. Teď začíná randit s nějakým svobodným klukem. Chce pro holčičku náhradního tatínka. Taky mi pošle tričko, když vrátím podepsaný fax do půl hodiny. Strašně dobře se semnou povídá. Lituje, že nejsme blíž sobě, aby mi alespoň podala ruku. Jak jsem skvělý, úspěšný , jedinečný. No prostě vlezdoprdelství jí šlo náramně. To informací o nabízených produktech bylo minimum. Vlastně jen cena balíku 12 999,- Odmítl jsem rovnou. Nedalo mi to a našel tuhle debatu. Dobře jsem udělal. Pokec to byl příjemný. Zvláště té chvály jsem si užil. jocha

Procez, pokud mate volnou chvilku volejte/faxujte/mailujte na jejich cisla:tel. 224 500 611fax 224 500 643email:rubachem@volny.czPrihlaste je do konferenci, pouzijte jejich emil pri registracih na pornoaserverech atd.Pokud tohle budeme jen pasivne snaset, kam to povede, bude 60% telefonu ktere za den zvednete telemarketing?Co z toho ze tam posadej milou studentku?

Vdaka za to cislo. Velmi mi pomohlo. Aj ja som bol jeden z tych co stihli naletiet. Strasne prijemna baba, skoro som uz isiel do Prahy . Ze ma bude cakat na Vaclavaku v cervenej suknicke. Bohuzial, kym som stihol na nete nieco najst o tej "firmicke", uz mi volala dalsia aby som potvrdil zasielku telefonicky. Aj ta bola celkom mila, tak preco nie. Len ked som nasiel tuto diskusiu, tak mi svitlo. Skusal som volat na cislo, ktore mi dala ta zlatunka, milunka a velice zhovorciva dievcina, aby som si ho poriadne zapisal, ze ona si zapise to moje. Tak som si pokecal s faxom - to uz nebola taka prijemna debata ako predtym - trochu ma z toho bolelo ucho . Takze vdaka za to cislo 611 - tam sa uz dala objednavka stornovat. Pripadalo mi, ze ta pani na druhej strane to berie ako upnu samozrejmost a nic ju nezaskocilo. Ze ma prave nahadzovala do kompu a ze nie je problem to zrusit. Aspon mam nejaky zazitok a hlavne skusenost ze treba rozmyslat hlavou a nie ....  Ako citam ostatne prispevky, mohlo to dopadnut aj horsie. Takze bacha na mile a zhovorcive dievcata, ktore vam ponukaju nejaky tovar "iba" za nejakych smiesnych 13 000,-. Ale zase, ked na to maju zaludok ... keby to neboli oni, tak by sa nasli ine, ktore si chcu zarobit. Prachy su prachy a dnes je nie je lahke najst dobre platenu a slusnu robotu, tak aspon dobre platenu.

A na fudge.cz maji docela pekne hnusny vobrazky...

Včera opět volala nějaká slečna z Rubachemu a opět nabízela čistící prostředky. Na mou odpověď, že je znám a že od takové neseriozní firmy bych si nikdy nic nekoupil, bylo dlouho ticho, pak slečna začala něco blekotat o omylu a že se moc omlouvá .Kdybych měl víc času, asi bych si s ní povídal o hodně déle a až pak ji odpálkoval - aspoň by víc provolala a nic z toho neměla. Nekupujte shity od Rubachemu !!!

To si treba najskor predstavit ze... takato firma ( ci skor banda podvodnikov ) ktora takymto sposobom depta a ma na tovare v hodnote 500,-Kc zisk 12.000,- bez DPH si urcite moze dovolit posadit k telefonu jednu milu vycvicenu slecnu, ktora bude obvolavat vsetky firmy v celej krajine za velku proviziu z kazdeho predaja. Velke peniaze zaslepia skoro kazdeho, aj ked sa jedna o podvod... ta naivna hus si mozno aj mysli ze predava nejaky "produkt". DK

Ty naivni kretene.Velke penize mozna beres ty.A proc se stou husou teda bavis?

neberiem a nebavim... a ta hus si asi ty

Není to husa - je to slečna z té firmy :- ))))

Právě dnes mě volala p. Krásná z ůčetního odďelení firmy Rubachem jestli jsem dostal fa na asi 22000 kč protože jsem jim do 30 dnů nevrátil konentrát do micích stolů.Taky to bylo na zkoušku ale ůčinnost přípravku je na hovno i při trojnásobné koncentraci.Ďelám motory do nákladních aut a kdyby ty motory měli fungovat tak jako ten jejich koncentrát tak ty auta tlačím.Seru na ně nic sem jim nepodeosal nechal sem se ukecat .Poučení pro příště-nakupuj u odborníků.

Tak mi dneska volala pí. Sladká a nechal jsem se ukecat, protože potřebuji něco na čištění LCD. Po objednávce jsem začal pátrat po firmě na internetu. Kromě výpisu v rejstříku Den zápisu: 02.10.2002 Obchodní firma: Rubachem, s.r.o. Zapsáno: 02.10.2002 Sídlo: Praha 9 - Hrdlořezy, Hrdlořezská 30, PSČ: 19000 Zapsáno: 02.10.2002 Identifikační číslo: 26728974 Zapsáno: 02.10.2002 Právní forma: Společnost s ručením omezeným Předmět podnikání: - velkoobchod Zapsáno: 02.10.2002 - maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny Zapsáno: 02.10.2002 Statutární orgán : jednatel: László Kovács, dat. nar. 29.11.1959 Praha 5 - Stodůlky, Belušova 1814, PSČ: 15000 den vzniku funkce: 02.10.2002 Zapsáno: 02.10.2002 Společnost má jednoho nebo více jednatelů. Pokud má společnostvíce jednatelů, je každý z nich oprávněn jednat jménemspolečnosti samostatně.Jednatel se podepisuje jménem společnosti tak, že k napsané nebovytištěné obchodní firmě připojí svůj podpis. Zapsáno: 02.10.2002 Výše vkladu každého společníka a rozsah splacení: Tibor Bleier, dat. nar. 25.05.1968 Perczel Mór u. 4, 1054 Budapešť, Stát: Maďarská republika Vklad: 50000,- Kč Splaceno: 100 % Obchodní podíl: 25% Zapsáno: 02.10.2002 Joseph Rubach, dat. nar. 01.12.1963 07624 Closter, New Jersey, Shaughnessy Lane 80, Stát: Spojené státy americké Vklad: 60000,- Kč Splaceno: 100 % Obchodní podíl: 30% Zapsáno: 02.10.2002 Jason Rubach, dat. nar. 27.12.1968 07632 Englewood Cliffs, New Jersey, Karens Lane 36, Stát: Spojené státy americké Vklad: 60000,- Kč Splaceno: 100 % Obchodní podíl: 30% Zapsáno: 02.10.2002 Joshua Rubach, dat. nar. 20.09.1976 07093 West New York, New Jersey, Stát: Spojené státy americké Vklad: 30000,- Kč Splaceno: 100 % Obchodní podíl: 15% Zapsáno: 02.10.2002 Základní kapitál: 200000,- Kč Zapsáno: 02.10.2002Jsem nic jiného než tuhle diskuzi nenašel a tak jsem to raději stornoval. Kupovat vysavač na baterky a sadu ubrousku za 12 000 na to Ukázat celý příspěvek

  Ahoj jen jsem ti chtěla napsat, že tam zrovna dělám. A je to fakt šit. Kdyby mě nedali na lepší místo ( líp placený) tak jsem dávno pryč!  Taky jsem volala zákazníkům a měla od té slovenky která je šéfová jsem měli nakázano rozhovory a tím vás vlastně ukecat. Pokecat si s někym fajn ale ty výrobky nabízet takovy .... no to fakt ne. Jsem tam jen kvuli penězům protože vcelku dobře platěj, jinak bych dávno zdrhla! Volat už mě snad nutit nebudou. Rande, to se stává často. ale máme pak nakázáno samozřejmě odmítat.
Oni navíc moc dobře ví, ale hodlaj z toho mít prachy proto zatloukaj a snaží se z člověka vytřískat co nejvíc. Třeba přes slevy.

Tak paní se k nám dovolal včera a dneska tu mám balíček, ale ani jeden dodací list, ceník, kontakt, podmínky vrácení. Jen balík s čímsi. Ten vysavač co nabízejí jsem kdysi dostal zdarma na nějaké reklamní akci a dcera s ním luxuje panenkám pokojíčky. Opravdu spoléhají na nepozornost zákazníků, kteří to nestihnou vrátit. Takových firem je víc, který nabízejí zbyteční služby.
Ale tričko si nechám, za to že mě nas...

Taky me volala jedna slecna prej jestli bych  si nechtel objednat čistici prostredky na PC jen za 12999.- bez DPH. mam tu ten fax a po 3 kliknutich sem tady. Tak to bude poprve co odmitnu takovou akci. Ale povida se s nima fakt dobre. Kdyby pridali na kvalite zbozi tak by mohli volat kazdej den. Takze ste me faaaakkkkkkkkttttttttttttt pomohli a ja si koupim novou grafiku. Stetecky mam a kompresor taky. Dika

Tak se hlasí další blb, terý jim naletěl. Může i někdo sdělit, zda jž má problém s touto tzv. firmou vyřešen, případně jak se u to podařilo?

kurna chlapi dejme pesti dohromady a ste firmy tam udelame kulnicku na drivi - chlapi zmlatit, zensky znas....

to je dobrý nápad, mimochodem pozor, mají novou strategii, při dodání si nechávají podepsat dodací list na kterém jsou uvedené drobným písmem podmínky tzv. smlouvy, ale kopii nedostanete, existuje pouze originál, který si přepravce odveze

Tak jsem dnes faxoval, že vše vracím (nechal jsem se zblbnout asi před 14 dny - dodací list mi nechali. Do deseti minut mi volali, co že chci objednat, pak mi nabídli slevu na polovinu a k tomu toustovač. Asi tak jsem nevyužil si ponechat čistící CD, které by po slevě bylo asi za pouhých 1200,- ....

Nevím, jak vy ostatní, ale já vyhlašuji firmě R........ válku. Proto sbírejte, co se dá a o čem se dá. Každá informace se cení. Na cokoliv si vzpomenete o jejich způsobu tel. nabídky, přes údaje, co obsahovaly jejich balíky, zkušenosti s přípravky, problémy s navracením zásilek a  podobně. Zatím ale nikde nic nezveřejňujte.  Pokud je někdo ochoten se přidat, ať zda zanechá vzkaz.

Jestli někdo umíte maďarsky, zagooglujte si Rubachem, pár odkazů se najde. Ale v maďarštině

Tak jsme do toho take spadli. Kolegovi to nabidla velice prijemna a sympaticka divka/slecna po telefonu. Kolega to na zkousku vzal jen za cca 12999 bez DPH! Co se tim da zkazit, ne? Pak jsme na to zapomeli a 30-ti denni lhutu na vraceni prosvihli. Prisla faktura na celych 15469 Kc. Zavolal jsem, ze chci, aby si to odvezli. Pak mi volala sl./pani Ivana Krasna a jeste k tomu prijemna a chvalila me, jak jsem sympaticky a prijemne se se mnou jedna! Rekl jsem, ze na to nemam. Ona slibila, ze pro mne udela maximum. Zavolala za 20 minut, ze mi daji 20% slevu tedy jen asi 10000 bez DPH. Znovu jsem odmitl. Zavolala znovu za 15 minut , ze mi vyjednala jeste dalsi balicek s cisticimi prostredky k tomu. Rekl jsem, ze tolik penez najednou nemohu dat a ona znovu jednala se sefy a vyjednala pro me krasne oci a sladky hlas splatkovy system - do konce letosniho roku 5000, pak v lednu 3600 a v dubnu take 3600! Neni to super? Bohuzel jsme podepsali a orazitkovali ten nakladovy list s nenapadnym smluvnim ujednanim. Presto prese vsechno asi jim to poslu zpatky, protoze takovou sumu za par spreju a hadriku na PC asi da jen blazen a nebo clovek se silnym socialnim citenim!!!!!!!!!!!!!!!! Az nas pozenou k soudu, tak VAS vsechny budu prosit na teto diskusi o pomoc. Diky predem a diky za VASE informace z tohoto pokecu. Petr

Tak to jsme na tom stejne, já ti k tomu soudu pujdu klidne i svědčit, samozdřejmě na oplátku.

Cauki Tak mne taky dostaly ty KU.... jedny madarskoamerickeslovenske co s tim dal ?Porad jen vyhrozuji co s tim? Sice uz 2x slevili ale porad to chcou. Asi pujdu za pravnikem.12.000,- za takovou pi.... to teda NEEEEEEEEEEEEEE.Posilam jim to zpatky a S E R U   N A     NEMam je v dupe.

Zpátky to nevezmou, vrátí se to. A jinak to nejsou madarskoamerickeslovenske KU..., ale doslova a do písmene madarskoamerictislovensti ŽIDI. My uz jsme taky byli u právníka, necháme to klidně dát k soudu. Hin sa hukáže!!!

Poprvý mě kontaktovali na jaře 2003. Napoprvý jsem odmítnul, ale že budu uvažovat. Už od začátku mi byli podezřelí, že mě odkázali na rubachem.cz ale tam nebylo česky ani zblo. Pak začali volat každý měsíc. Tak jsem vždycky řekl, že nemám zájem a ať už mi nevolaj a vyřaděj mě z databáze. Letos na jaře, kdy už volali potřetí v jednom týdnu jsem se tak prudce rozčílil, že chuděru slovenu jsem nechutně sprostě seřval že snad hned dala výpověď, nakázal jsem jim že už o nich nechci slyšet (patřičně jadrně). Všem v naší fabrice jsem nakázal, že jakmile v telefonu uslyší rubachem, že maj bez okolků prudce praštit s telefonem a nic mi nepřepojovat.Od tý doby mám klid.

Stejná zkušenost, nejhorší sr** co jsem kdy viděl. Neuvěřitelná drzost, arogantní jednání. Nic nenechávejte vyhnit, jakmile ta kravina přijde hned napsat dopis, že odmítate tyto pomůcky používat- písemně , žádné telefony. Předal jsem to i obchodní inspekci. Uvažuji o tom udělat této "firmě "  řádnou negativní reklamu např v některém public. pořadu televizi. Skutečně neházet za hlavu a jednat s nimi jako s podvodníky. Asi si myslí - podle OR amíci a feferoni, že jsme teprve nadavno spadli z větve. Možná jo ale ne na hlavu ale na prde**.

A co poslat tyto stránky e-mailem Nově do JUDA? Beru si to na starost. Ahojky !

Tak se taky radim k dalsim napaleny a rozhodne nechci sedet se zalozenyma rukama. To jejich jednani me vyslovene stve a divim se, ze jim to tak dlouho prochazi.

Takze uz sa rozliezliaj na Slovensko a podla znameho z prepravnej firmy, to vozia takmer do kazdej druhej spolocnosti. Tiez patrime medzi tych, ktorym to poslali, ale nejako sme nestihli odpisat, ze dakujeme a neprosime. Ake mate skusenosti s dalsim postupom? Uz zlavili zo 16 tis. na 8 tis. Uz niekto z Vas bol uspesny a vratil im to po 30 dnovej dobe? Co dalej? Vdaka moc

Bude-li někdo firmu Rubachem žalovat, sdělte to prosím v této diskuzi.Moc rád se připojím. Proti klamání spotřebitele a klamavé reklamě jetřeba bojovat hromadně. Po novém roce budu jejich jednání medializovat.

Žalovat je sice nebudu, ale myslím, že v nejbližší době budou žalovat oni mě. Už se to táhne téměř půl roku a výsledek veškerý žádný. Pouze hromada faktur, vystavených pokaždé na jinou částku. Tzv. smlouvy o splátkách atd. Platit nic nebudu, už mi poslali i jakési předžalobní upomínky.

pište rubachem@rubachem.czbude nás víc

Hm sakra kolki ste tu a neviete ich tam ist vyplieskat? toto by som si nikdy nenechal...

Jenom mi není jasný,proč jim všichni kývnete,když je nad slunce jasnější,že čistící prostředky na PC v životě nikdy NEMUŽOU stát 13 000....

Máte někdo zájem probrat praktiky obchodování této zajímavé firmy a možnosti odvety. kontakt:603446571 ICQ: 85273876 e-mail:jaros@chudobin.cz

 Právě sem se stal vlastníkem domény www.rubachem.cz a hledám tímto spolutvůrce těchto stránek za případnou finanční pomoc vystavím doklad. Předem děkuji.

Pokud máte zájem se s firmou Rubachem nějak vypořádat, ozvěte se buď Milanovi nebo mě. Máte určitě 1. a možná poslední příležitost vyřídit si s nimi svoje účty. Odtajňuji se! Kdo má zájem o kontakt :777 899 500 nebo k.borovickova@tiscali. cz

stránky jsem dal na místo z rychlejším přístupem

Na stránkách RubaChem je návštěvní kniha a chat www.rubachem.cz

RUBACHEM - to je sila (v pravom slova zmysle) Tak teda, poviem Vám, že na túto podvodnícku firmu sa oplatí "posvietiť", pretože TAKTIKA ICH PREDAJA nemá obdobu.  Začnem radšej od začiatku, ako sa to všetko udialo. Tuším to bolo koncom októbra 2004, keď sa nám do firmy náhodne dovolala jedna veľmi milá pani, ktorá sa predstavila čírou slovenčinou v mene spoločnosti Rubachem so sídlom v Prahe (číslo, z ktorého telefonovala bolo z ČR) a informovala sa, či máme v našej firme nejaké PC a v akom množstve, že ich firma ponúka špeciálne čistiace prostriedky na PC. Keď som jej odpovedala, že tých PC nie je veľa a teda nie je nutné nič také po telefóne objednávať, ponúkla sa, že ak budem súhlasiť, tak nám tieto čistiace prostriedky zašle "iba tak, na skúšku". Ak si niečo vyberieme, tak zaplatíme iba za to, čo sme použili a po ostatné si oni do 30 dní pošlú kuriéra.Pre istotu, či som dobre rozumela, som si u dotyčnej preverila ešte raz podmienky, ktoré mi ona opätovne potvrdila, že naozaj ani nemusíme nič z ich balíčka v hodnote 15 999,- Sk (tuším bez DPH) použiť a aj v tom prípade to nebude pre našu firmu nič záväzné, pretože pre ten tovar príde do 30 dní kuriér a bezplatne im to odvezie späť.To znamená, že pre našu firmu to nemali byť žiadne výdavky v prípade, že by sme si z toho ich balíčka nič nevybrali.Dokonca sa dáma, ktorá tovar ponúkala ešte opýtala, akú veľkosť trička si prajem zaslať, ako malú pozornosť a popri tom sa informovala aj o počasí na Slovensku.Tak teda som pristúpila na to, aby nám tento ponúkaný tovar zaslali na skúšku, kedže mi potvrdila, že nás to naozaj nebude nič stáť, iba máme čakať na kuriéra.Nadiktovala mi adresu ich firmy, poznačila som si aj ich telef.kontakt a tým sa náš rozhovor skončil. Vzápätí na to, asi do 30 minút zas z toho istého telef.čísla telefonovala do našej firmy pani, ktorá sa už ale predstavila iným menom, tiež ako zástupkyňa danej firmy s tým, že by si rada overila informácie, ktoré mi poskytla jej kolegyňa.Opäť mi všetky Ukázat celý příspěvek

2)nalepené z vnútra krabice a posledná verzia 3)nalepené z vonku krabice. Potom si ma presúvali telefonátmi, až som sa dopracovala k nejakému chlapovi, ktorý mi tvrdil, že si všetky telefonáty nahrávali a že som bola upozornená na to, že som sa mala ja ozvať ich spoločnosti do 30 dní od dodania tovaru a vyzvať ich kuriéra, aby si pre ten zvyšok prišiel a že nám neostáva nič iné, iba faktúru uhradiť, pretože ak nie, tak sa to celé bude riešiť súdnou cestou...Najviac ma ale fascinovalo to, že tie dve ženské nemali ani štipku hanby, keď so mnou rozprávali po tomto incidente a dokonca ma presviedčali, že ony ma upozornili na to, že sa im mám ozvať ja sama do 30 dní a že nikdy nepovedali verziu, na ktorej som trvala ja. Keď som sa im ohradila na túto ich odpovedˇ s tým, že ak dnes dokážem v priebehu dňa zatelefonovať do Prahy už 6. krát, že by mi nerobilo problém zavolať už v skoršom termíne. Nakoniec som to vzdala a postúpili sme to právnemu zástupcovi.Neskôr som si na internete preverovala firmu RUBACHEM, kde som sa dočítala, že presne takýmto "spôsobom predaja" si privyrábali už v ČR a práve rozbiehajú akciu aj na slovenskom trhu, kde spravia zo zákazníka idiota, ktorý si nič nepamätá a donútia ho, aby za tovar, ktorý si ani neobjednal zaplatil nemalú sumu, pretože sa inak vyhrážajú súdom.Preto asi každý radšej zaplatí a je rád, že je rád.Rada by som teda upozornila všetkých, ktorí už majú prvý telef.kontakt s fi RUBACHEM úspešne za sebou a balík niekde na ceste, aby ste im zavolali do 30 dní !!!!...inak si pripravte 16 000,- Sk.

V mojom pripade pouzili uplne rovnaky postup ako v pripade vivian. Tiez slubili, ze do 30 dni poslu kuriera a nemusim sa o nic starat. Zrazu po 30 dnoch prisla faktura. Ked som im zatelefonoval, ze ten tovar nechceme a ze jeho hodnota je max 3 tis. korun, zenska o tom nechcela ani pocut. Nakoniec mi ponukla 50% zlavu a tvrdila, ze pre mna urobila obrovsku sluzbu. Firma je ochotna to zaplatit, aby sme s tym mali navzdy pokoj, ale uz z principu ma ich praktiky stvu, tak myslim, ze im nezaplatime nic a posleme im tovar naspat. Myslim, ze v pripade koordinovaneho postupu viacerych podvedenych existuje moznost ako vybavit tento problem.

navštivte www.rubachem.cz a zdělte kontakt na Vás

Pozor už to vypadá slibně zboží už nazpátek berouvic na www.rubachem.cz

Vzhůru do boje! Zboží z cca 24.000,- Kč už máme na 9.000,- Kč, žádné závazné objednávky neproběhly, vrátit ho nechcou tak se jim chystám vystavit fakturu za skladovné. A co takhla hromadná žaloba? Klamavá reklama? ČOI bude mít radost a tel. Nova zase jeden solidní příspěvek . Nebo zboží hromadně objednávat - (telefonicky!) a nepřebírat - ono je to přejde. Čekám na další Vaše podněty. Podotýkám, že jsem nebyl v pohodě a byl jsem značně nazloben sám na sebe a na Bublachem,jenže po poradě jsou mi k smíchu.Takže páček

Pes, který štěká, nekouše!!!!!!!!!!

Kdo chce adresu na Rubachem tak můžu dodat znám na kancelář  i  sklad

Pokud znáš, tak ji napiš, potřebuji je navštívit! dík

Som zo Slovenska a tiež sme naleteli presný scénar, ktorý je v diskusií,.faktura na 11423,00,- skneviem ako som to mohol prehľadnúť ale stalo sa to a chcel by som od Vás adresu na vrátenie balíka, ktorý som našťasti iba otvoril vybral to tričko dal synovi a ostatného som sa ani nedotkol.A neviem či som tú 30 dňovú dobu prešvihol lebo dodák nemám od kuriera,..Takže im to chcem vrátiť!!Ďakujem za pomoc voči podvodníkom s pozdravom LuRa, AV RSRim.Sobota,Slovensko

V pohode vratit a hotovo!!

Pozor - Rubachem začal s dalším výrobkem! "Průmyslový odmašťovací gelový koncentrát"  1l za 1799,-Kč. Kdo už naletěl?

Tak uz ho mame ve firme - predpokladam vsak ze to bude jejich labuti pisen.Jdu do nich.

Volají mi opravdu 1x měsíčně a já je pečlivě vyhazuju. S operátorkama se fakt dobře kecá, jsou to většinou holky kolem 20 let - pohoda. Jo a když jsem se ptal, kde sedí, dozvěděl jsem se, že se to mesní říkat, ale že na Pze 1. To mi bylo podezřelé, tak jsem je progoogloval a vida! Jsem tady.

Ja jsem od nich taktez "koupil" balicek za 24000,- Kc a uplne stejnym zpusobem se mi ho nepodarilo vratit. Poslal jsem jim ho 2x zpet a ani jednou ho neprijali. Kdyz jsem rekl oblastnimu rediteli (asi po desatem telefonatu) ze mu ho privezu osobne do Prahy a pri ty prilezitosti mu rozbiju hubu, tak mi odvetil ze si tedy mam nechat cely balicek zadarmo. Nakonec mi to dokonce faxem potvrdil, takze ty spreje mi zustaly.Fakt je ten, ze ten sprej na rozpousteni mastnoty fakt je schopnej rozpustit i 3mm silnej plast

Tak mne napada jakym zpusobem tato firma vede skladove ucetnictvi, odvadi DPH.Zajiste bude prislusny financni urad zajimat i evidence slev ktere tato firma ze dne na den z hodiny na hodinu poskytuje.Prosim s kym jste jednal - byl to pan Vesely nebo i toto jmeno je smyslené?

Vážení a milí podvedení, nemusíte už mít strach z plateb za nekvalitní předražené výrobky, kterým jste uvěřili a nakoupili, jelikož firma Rubachem krachla a je podán návrh na konkurz.Jediná možnost, jak dostat zpět své peníze je podat hromadnou žalobu. Tato společnost je zadlužená takovým způsobem, že nemá šanci na komkoliv vymáhat své špinavé peníze. Kdyby Vám tedy volal jakýsi jednatel společnosti Zdeněk Fridrich, vystupující pod nepravým jménem Zdeněk Veselý, s ledovým klidem ho pošlete do háje a vůbec si nelamte hlavu. Zboží, které vám zůstalo, si ponechejte a neřeště vůbec jeho vracení. Firmě DPD, která vám toto zboží vozila, dluží tak nehorázné částky, že už s nimi v životě žádná dopravní společnost spolupracovat nebude. Jelikož jsme i my, jako pracovnice naletěly na špinavý obchod,firmu jsme opustily ihned jak to bylo možné. Všem vám přejeme hodně štěstí a ještě jednou se omlouváme, že jsme dříve neprohlédly nesolidaritu společnosti a prodávaly vám tyto hrozné produkty.Přejeme hezký den a pevné nervy.

www.rubachem.cz

Tak se mi ozvala nejaka OfficeGuru.Sladke reci a sortiment stejny jako Rubachem.Na muj dotaz co maji spolecneho s rubachemem odpoved ze vubec nic a vyptavani co o rubachemu vim.Dalsi presvedcovani se uz nekonalo a rychle jsme se rozloucili.

A také stejný majitel !! Datum zápisu: 3.srpna 2005Obchodní firma: Office Guru s.r.o. Sídlo: Praha 6, Ruzyně, Vlastina 20/482, PSČ 161 00Identifikační číslo: 273 68 424Právní forma: Společnost s ručením omezeným Předmět podnikání: -  Velkoobchod-  Maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny-  Provozování poštovních a zahraničních poštovních služebSpolečníci: Tibor Bleier, dat. nar. 25.05.19681088 Budapešť, Rákóczi út 25, Maďarská republikaVklad: 200 000,- KčSplaceno: 100 % Obchodní podíl: 100 % Základní kapitál: 200 000,- Kčhttp://www.justice.cz/xqw/xervlet/insl/index

Ahojky, tak s tou společností máte naprostou, ale fakt naprostou pravdu. Zrovna nedávno tam byla jedna naše bývalá kolegyně z Rubachemuna pohovoru a když zjistila o co jde, nevěřila vlastním očím ani uším.Je to opravdu bída, to že náš stát podporuje obchodníky-podvodníky- Rubachemáky.Kdo z Vás s nimi měl problémy a to si myslím, že je vás opravdu dost, seberte se a podejte hromadnou žalobu. Rubachem pře létem vyhlásil krach a už zase pokračujou. Mělo by se to ohlásit na příslušná místa, než zase budou okradeni duvěřiví občané našeho státu. Co by na to asi říkali firmy, jako je DHL, DPD, Český telecom a spousta dalších firem, kterým Rubachem dluží miliony. Před krachem firmu vyklidili a náš stát tam zabavil majetek v hodnotě 5000,-Kč, což je velmi ubohé. Když jsme tam pracovali, byly tam pouze jakési stolky a telefonní seznamy, asi jen 4 PC z roku nebreč atd. Vedení firmy moc dobře vědělo, že dojde na den, kdy se budou muset urychleně sbalit a sebrat vše co se dá. Proto se nesnažili naše kanceláře jakkoliv vybavit, i přesto, že denně vydělávalo hromady peněz.Veškeré dokumenty s osobními údaji byly vyhozeny do kontejneru jako bezcenné cáry papírů. No horor, kam se podíváte. Jsme rádi, že se do diskuze zapojujete a jako občané naší Země se opravdu brante a nenechte se okrádat maďarskými podvodníky. Pokuste se na internetu rozjet kampan proti této společnosti, pokud to zákon dovoluje. Přejeme hezký den a pokud budete mít jakékoliv otázky, ptejte se.