» Poradna » Windows (a jiné OS)

Čistá instalace Windows 8.1 na PC s Windows 10

Dobré odpoledne, potřeboval bych poradit. V březnu jsem nainstaloval na můj notebook čisté Windows 10 a před týdnem jsem se rozhodl provést čistou instalaci Windows 8.1, protože mi Windows 10 nevyhovují. Vše proběhlo v pořádku, instalace i prvotní nastavení, až do té doby, než jsem spustil Windows update. I přes zakázání upgradu Windows 10 v prvotním nastavení se mi stejně objevil ve Windows update jako první aktualizace a nedovolilo mi to nainstalovat jiné aktualizace. Je nějaké jiné řešení, jak se desítkám vyhnout kromě zakázání aktualizací? Děkuji moc za odpověď.

Odpovědi na otázku

Stačí drobná změna v registru:https://support.microsoft.com/en-us/kb/3080351To block the upgrade to Windows 10 through Windows Update, specify the following registry value:Subkey: HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\WindowsUpdateDWORD value: DisableOSUpgrade = 1

Děkuji moc