» Poradna » Programy

Čísla stránek ve WORDU

Dobrý den,
potřebuji vytvořit jeden dlouhý dokument asi 150 stran a potřebuji, aby některé stránky neměly zobrazeny čisla (např. strana 1-15 ano, pak strana 16 bez čísla a strana 17-20 opět s čísly atd.
Jde to někde v MS WORDU nastavit nebo vyřešit, nenašel jsme to ani v nápovědě? Děkuji
Radek

Odpovědi na otázku

Jde to, já to dělám tak, že si rozdělím text na oddíly (Vlož - Konec - některý z konců oddílu), v Záhlaví a zápatí zruším odkaz na předchozí a stránkování si upravím podle potřeby.

nemám čo dodať. Tiež to tak robím. . . . alebo druhá alternatíva je vytvoriť ten dokument na viacej súborov podľa stránok, ktoré chceš číslovať a ktoré nie.