Čínské znaky v kalendáři

Zdravím! mám win 10 a v kalendáři se mi zobrazuje toto http://prntscr.com/khqpsn, při rozkliknutí kalendáře to tam není, všude v nastavení mám jen češtinu a českou republiku, neví někdo jak se toho zbavím? děkuji

Odpovědi na otázku

Jdi do aplikace kalendář a podívej, co tam máš všechno za kalendáře..

i když odškrtnu všechny kalendáře co tam mám, tak to tak furt zůstane :(

Vyřešeno, děkuji bylo to v nastavení datum a čas a já si nevšiml, že tam mám zaškrtnuto tradiční čínský lunární kalendář, děkuji ale

Díky, taky jsem na to nemohl přijít. Pomohlo

Ale z akeho dovodu mame v nastaveniach zrazu (zjavne po aktualizacii) nastaveny cinsky tradicny kalendar? Je to aj na vyssich verziach ako Win10 HOME? Dakujem za odpoved.

Díky moc, také mi to pomohlo. Dostal jsem nový NB s Win11 a tam to bylo taky nastavený. Nechápu, že to dávají do distribuce pro UE.