» Poradna » Ostatní

Čínské eshopy

Zdravím,
neměli byste k dispozici odkazy na nějaké ověřené čínské eshopy. Někde jsem četl že se tam dají sehnat zajímavé produkty za slušné ceny. Byl bych moc vděčný, díky

Odpovědi na otázku

dealextreme.com kupis tam veci od mobilu az po fungujuci model vrtulnika za par supov. Plati sa paypalom, dovoz zdarma po celom svete.

To si fakt skusal ? Za kolko mesiacov Ti to dojde ?

lol, ze za mesiacov :D Ked si to davas poslat obycajne zadarmo, tak do tych dvoch tyzdnov a ked si to das poslat EMS - expresne za poplatok 15 dolarov tak to mas do 3 dni a jj skusal som... Nie je to jediny obchod, ale ostatne mam uz len take specifikovane, len na telefony a tu najdes vsetko aj co nechces hh. Vela machrov z takych stranok kupuje mobily a predava na aukre o polovicu drahsie :D

Celkom zaujimave...ako zadavas dodaciu adresu pri PayPale ?

vezme si to přednastavenou adresu z paypalu - ale tu můžeš změnit

měl jsem to doma za necelý dva týdny

prosim te muzes mi napsat nejake specialni stranky na cinske mobily? diky pis na mejlik

ahojky a jak si zridim ten pay pal? jek se pres nej plati? diky

Deaextreme.com ale nie je cinsky eshop, aj napriek tomu ze predavaju aj cinske vyrobky.

eshop.airchina.com.cn ...
www.china-eshop.com.cn ...
www.chinaedu.com ...
e.cantonfair.org.cn ...
eshop.chinabyte.com ...
www.chinaerdos.com ...
www.soubao.sx.cn ...
www.parrotchina.biz ...

to je všechno v čínštině jak to mu mám rozumět

Otevři si to přes google chrome a máš to skoro česky.

ja mam dost dobrou zkusenost s www.cinske-mobily.cz . prijemne jednani a skvele ceny. co dodat. :)

Ked nieco das do kosika, tak potom mas napravo paypal ikony. Ja to davam vzdy cez to kde je napisane Standard paypal ci ako. A ono ti dojde ta vec na tu adresu aku mas v paypale. Ja tam mam pravdive udaje, takze s tym nemam problem. A najlepsie je, ze hoci si objednas len nejaku vec za 1 dolar, napr, nejkay laser alebo co :D tak ti to pride zadarmo lol. Tomu sa mi nechcelo verit, ale je to tak.

naprosto souhlasím, dialextrem...super, vše funguje jak ma..jen na tom aukru by to mohli zlevnit haha

Budes musiet platit clo a asi aj DPH. A elektronika u nas nemusi spravne fungovat (rozdielne normy u mnohych veci od WiFi az po TV normy)

.. a cinske veci by som si do bytu netahal. Polepene zdraviu nebezpecne (chemicky) sunty.

hh a ty si myslis ze veskera elektronika je odkial? alebo komponenty do rozlicnych veci od aut po elektroniku, oblecenie, plysaky, ...vsetko je z ciny...v cine sa to vyroby pride to do europy nahodia na tablet kryt s logom acer a mas znackovy tablet...asi tak nejako

no, spousta věcí projde přes celnici bez povšimnutí, a to i dražší věci, a co se norem týče - dost jich má certifikaci CE (jasně, kolikrát je to jen nálepka, ostatně, to u spousty zbaoží tady taky).
Pro fungování v evropských sítích většinou nabízejí i adaptéry...
Problém může být se zárukou, ale zatím jsem měl vždycky štěstí, a pokud tam kupuješ, tak je s tím lepší počítat, že se může jednat o vyhozený prachy...
souhrnně lze tedy říct, že bych se toho nebál, ale samozřejmě určité riziko tu je...

Neni nalepka CE jako nalepka CE!
Podle detailu jejiho vzhledu muze to CE znamenat i China Export.
Svaz evropskych socialisticko-ekofasistickych republik (SESER) totiz udelal pri registraci oznaceni CE mensi chybku a Cinska lidova republika (bolseviku) toho takhle hezky vyuzila...

jj, toho jsem si vědom, že není CE jako C E...

Zaruka na dealextreme taky funguje. Je 1 rok a poslat tam stoji cca 170 Kc a zpet 15 USD. V helpu najdete take CZ tel cislo ale mluvej jen anglicky. Vzdy me ale odpovedeli na vsechno.

nevíte někdo jestli ty gps navigace jsou košér: http://www.dealextreme.com/products.dx/category.413... - teda zajímalo by mě jestli je v tom plnohodnotná navigace dejme tomu ve 3D s českejma mapama, oni tam píšou že se tan dá doinstalovat jakýkoliov (asi Widnwos CE), ale fajt nevim nevim, tim myslel třeba stejnou verzy Tomtoma jako je v PDA ?

Dealextreme je doby na tzv. "lacne sracky". Ja tam kupujem laserove pera,LED baterky,svietiace privesky,nejake veci na

PSP-baterie,obal... Teda veci,ktore ked sa pokazia,vyhodis do smetia. Podla kvality,ide o smejdacke veci,ale najde sa aj

kvalitna.

Kazdopadne,GPS by som tam nekupoval. Tak vec max. do tych 50$.

a znáš nějaký podobná kvalitnější čínsky shop?a platíš z toho clo?

Kvalitnejsie veci kupujem tu,kvoli zaruke. Co sa tyka cla,toto som nikdy neplatil,hoci raz mi kvoli peru za cca 3$ poslali

predvolanie. Ukazal som fakturu,ci objednavku a bolo to o.k.

Z DX jsem objednával několikrát, pokaždé perfektní rychá dodávka max do 2 týdnů.. Jednou jsem objednané věci dokoknce objednal v pondělí a ve čtvrtek jsem je měl doma! Brutální rychlost. Většinou flashky, pam.karty , baterky, svítilny atd. Doporučuju jejich odpuzovač komárů http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4156jako... nálepky za 4,5 dolcu!
Můžu říct, že věci vždy došly dobře zabalené, clo jsem nikdy neplatil, jednou nebo dvakrát bylo na balíčku(větší bublinková obálka) razítko Bez Cla.
Spousta lidí by řekla že věci z číny nemůžou být kvalitní ale zatím vše co jsem dostal bylo překvapivě kvalitní a bez problému.

Tak to nesuhlasim z vlastnej skusenosti. Ta rychlost...kedy ako. Raz za par dni,inokedy vyse mesiaca.

A ta kvalita-uz par veci mi prislo nefunkcnych-baterka do PSP,laser. pero. To rovno hadzem do kosa.

Objednal jsem tam 6 věcí v ceně celkem asi 300 Kč, ale po dvou týdnech přišly jen dvě a teď už je to měsíc, co to měli odeslat a nic nepřišlo, takže zas tak ideální to není.

Taky se mi jednou stalo že nedošlo všechno. V balíčku bylo upozornění že zrovna ta jedna věc došla a za dalších 14 dní dorazil balíček s tou jednou věcí. U Dealextreme jsem objednal docela hodně věcí pro sebe i pro známé a všechno je úplně bez problémů.

Tak ja cakam, na dorucenie tak mesiac plus minut tyzden,vecsinou ten plus.

thegrid, s navigáciami nie je problém, dáš tam hocičo, kamarát čo objednal tak v tom mal nainštalované mio mapy, a fachčí to bez problémov, dokonca to má lepší GPS príjmač

http://www.elektrobox.eu/...

tady ma docela zajimave zboží asi, asi nějaky sprostřetkovatel, ale ma dobre ceny a rizika bere na sebe, zboži na dobirku, prověřuje a dava zaruku..... ja jsem si objednal tel a navigaci... a mužu doporučit. zboží v češtině jen ta dodacílhuta 17 dnu:(

ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějakých levných čínských eshopech s oblečením?. Děkuju

Ak by to niekoho este zaujímalo, tak viac o nakupovaní z číny a doporučené obchody nájde na www.lacnynakup.eu

Zdravím Vás,nemá někdo koupenou tady navigaci?Chci se zeptat jestli je aktualizovaná-průběžně. Díky

ano znám třeba www.dx.com nebo www.ebay.com

DX.com nebo AliExpress ti mohu doporučit. ;) Dnes mi přišel balíček z DX.com a docela jsem nepochopil tento nápis: https://pbs.twimg.com/media/BwjJfKIIEAAxU9B.jpg a tady jsou informace o článku 9 a 10: http://1drv.ms/1oALGHd

Pokud by nekdo chtel zajimave stranky eshopu ohledne mobilu, tak mam vyzkouseno http://www.eforchina.com

www.cinske-knihy.cz

Hezký den, já objednávám hlavně na eBay, pokud byste to počítal mezi e-shopy. Vždycky nakupuju od prodejců s dobrým hodnocením a zatím mi všechno přišlo v pořádku a nejpozději dva dny po termínu. Na nákupy navíc uplatňuji tento cashback - https://www.ziskejte.cz/cashback-sleva/vsichni-pa... - takže se mi ještě pár procent, aktuálně to zvedli na 3 %, z ceny vrátí zpátky :)

Za nejvhodnější považuji Aliex , ale i já mám zkušenost , že nedodali a nevratili peníze u cca 10% objednávek.