» Poradna » Ostatní

Čím vyčistit povlak na DVD disketách

proč se udělal povlak na DVD disketách a čím se dá vyčistit.

Odpovědi na otázku

DVD disketa? To je něco jako kulatý čtvereček. DVD je DVD a disketa je disketa.

Pardon, mobilní vstup a lup poskočil obraz a místo plus mínus ti prst můj dal.

V pohodě, já (většinou) na ty plusy mínusy kašlu, jsou často o ničem...i když každé plus občas zahřeje u srdce

se mu nediv, že to neznávždyť diskety a DVD byly vynalezeny nějakých 400 let po Hamletovi

Drátěným kartáčem.

Být či nebýt, mít či nemýt tot otázka. To velikosti a tvaru CD/DVD jsem čistíval lihem čistým na vatičku nebo flanel. Diskety žel něznáju

Disketu jedině silným magnetem

Tázajícího se evidentně odpovědi nezajímají.Smazat.

mozna zajima jenze smichal dojmy s pojmy a proziva stud

No bóže.Napíšu,jsem blbej,což jste jistě poznali,ale věřím,že se najde člověk oboru znalého a v pohodě pochopí jak to myslím.Pravdou je,že na toto by místní idioti reagovali jako hovězí na červený hadr,ač červenou nevidí,ale projevil by tím opravdový zájem.Pak se dá reagovat kladně.

Jak vyčistit CD a DVD nosiče je dobře popsáno v článku na stránce http://kuchyne.bydleniprokazdeho.cz/bila-technika/cisteni-a-n... .

k odkazu "otazkou zda pasta Stoma ma byt proto vzdycky doma, zda jde na disky pouzit a nemuze je poskodit"