» Poradna » Programy

Čím stahovat více souborů ze stránky a její podstránek najednou?

Příklad:- Mám stránku "jedna" a její podstránky "jedna.jedna", "jedna.dva" a "jedna.tři".- Na každé ze zmíněných čtyř stránek je odkaz na deset souborů PDF, deset souborů XLS a deset souborů JPG- Celkem je tedy na těchto stránkách odkaz na 120 souborů, které potřebuji stáhnout najednou s tím, že budou uloženy pod svými skutečnými jmény ve složkách pojmenovaných podle názvu stránky tak, aby byla zachována jejich adresářová struktura- To znamená budu mít složku "jedna" a v ní bude třicet souborů a tři podsložky ("jedna.jedna", "jedna.dva" a "jedna.tři"), které budou zase obsahovat každá třicet souborů.Nevím, jestli něco podobného existuje.Zkoušel jsem různé offline prohlížeče a stahovače, ale soubory se mi správně stáhnout nepodařilo - pokud byly soubory staženy, byly pojmenovány různými náhodnými názvy a naházeny do náhodných složek, které názvům stránek neodpovídaly.Oproti uvedenému vzorovému příkladu budu mí daleko více podsložek v maximálně třech úrovních.

Odpovědi na otázku

pokud ten web nevyžaduje přihlášení, tak by měl v pohodě fungovat třeba WinHttrackhttp://www.httrack.com/

teleport pro

Viz výše a na obrázky já také používám GetWebPics i po letech stále pracuje.

Tak se mi nakonec podařilo nastavit ten HTTrack tak, že mi stahuje soubory, které potřebuji, ale aby je ukládal do složek vytvořených podle názvů podstránek se mi nepodařilo. Všechno se mi to nahrne do jedné složky "web" a potom do podsložek podle typu souboru - "doc", "xls", "pdf", ... Není to sice ideální, ale asi to lépe nepůjde.